Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

Vánoční turnaj Mohelnice 6. 12. 2014

6. 12. 2014

Kristýna Čičatková - 1. místo
Markétka Prusenovská - 1. místo
Martin Mentzl - 3. místo

 

Mikulášský turnaj Kostice 6. 12. 2014

6. 12. 2014

Míša Bábíček - 2. místo
Ondra Machala - 3. místo
Filip Kubík - 2. místo

 

Přebor ČR Hranice n. Moravě - 22. 11. 2014

25. 11. 2014

váha 32 kg - Kristýnka Čičatková - 4. místo
váha 36 kg - Markétka Prusenovská - 9-10. místo
váha 42 kg - Martin Mentzl - 9-10. místo

 

Turnaj Valašsko ve Vsetíně 15. 11. 2014

18. 11. 2014

Mláďata :
1. místo - Š. Kadlčková
2. místo - E. Ambruzová
3. místo - A. Zpurná, O.  Machala, M. Bábíček, J. Ondroušek, J. Ambruz,
 
Žáci a žákyně :
1. místo - M. Prusenovská, M. Mentzl
2. místo - K. Chlebcová
3. místo - K. Čičatková


Všichni naši závodníci se umístili na stupních vítězů, to je výborný výsledek a všem gratuluji.

 

Mistrovství Moravy Mláďat 25. 10 .2014

28. 10. 2014

1. místo a titul Šampion Moravy získali : Šárka Kadlčková, Ema Ambruzová, Roman Keňo
2. místo : Michal Mikulášek
3. místo : Adélka Zpurná

Boj o třetí místo prohráli a obsadili 4. místa - Jáchym Ambruz, Ondra Novotný a Ondra Machala. Filip Kubík skončil na 5 - 6 místě..

 

REKMA CUP Tvrdonice 11. 10. 2014

13. 10. 2014


Mláďata :
1. místo - Šárka Kadlčková
2. místo - Adélka Zpurná

Na medaile nedosáhli a shodně obsadili 4. místo - Ema Ambruzová, Jáchym Ambruz a Ondra Machala

Mladší žákyně a žáci :
1. místo - Kristýnka, Čičatková, Markétka Prusenovská, Kateřina Chlebcová
2. místo - Martin Mentzl, Roman Keňo

 

Olomoucký pohár 28. 9. 2014

9. 10. 2014

1. místo - Š. Kadlčková - váha 30 kg (mláďata)
2. místo - K. Čičatková - váha 32 kg (mladší žákyně), M. Prusenovská - váha 40 kg (mladší žákyně)

Na medaili nedosáhli - M. Bábíček, M. Šlechta, a O. Machala (všichni shodně obsadili 5. místo)

 

Turnaj přípravek 26. 9. 2014 UH

8. 10. 2014

1. místo - Š. Kadlčková, A. Zpurná, M. Šlechta, R. Keňo
2. místo - M. Bábíček, J. Volařík, M. Slovák, J. Ambruz
3. místo - E. Ambruzová, D. Velecký, F. Kubík, O. Novotný, O. Machala, D. Račický
Závodnice K. Čičatková a M. Prusenovská závodili mimo pořadí v této soutěži.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9