Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

ČP Ostrava 20. 2. 2016

1. 3. 2016

Maldší žáci:

Š. Kadlčková - 2. místo
A. Řešetková - 5. místo
R. Keňo - 5. místo
J. Ondůšek - 9. místo

Starší žáci:

M. Prusenovská - 2. místo
K. Čičatková - 3. místo
M. Mentzl - 9. místo

Dorost:

M. Prusenovská - 3. místo

 

Turnaj přípravek Brno 20. 2. 2016

20. 2. 2016

1. místo: Ondra Machala (ml. žáci)
2. místo: Michal Miosga, Adam Pavelčík (st. žáci).
 

 

VC Veselí nad Moravou 13. 2. 2016

17. 2. 2016

Mláďata :
2. místo - Hynek Vincenec
3. místo - Adam Otruba, Matěj Lebloch, Laura Szumiato, Adélka Zpurná, Barča Němcová, Josef Berka,
Těsně pod medailovým umístěním zůstal Marek Čumíček,
Mladší žactvo :
1. místo - Šárka Kadlčková,
2. místo - Michael Mikulášek, Michal Miosga
3. místo - Anička Řešetková, Martin Čumíček, Filip Kubík
Bez umístění tentokráte zůstali - Ondra Machala a Michal Bábíček.

 

Memoriál Ing. Thoře - UB 12.12. 2015

30. 12. 2015

Výsledky - mláďata :
1. místo - Berka Jan, Borýsek Nicolas, Ambruzová Ema, Kadlčková Adélka, Zpurná Adélka, Ambruz Jáchym, Kubík Filip

2. místo - Lebloch Filip (Sokol UB), Otruba Adam (Sokol UB), Němcová Barbora, Pavlíková Marika (ZŠ Výsluní), Szumiato Laura, Berka Josef,

3. místo - Bártková Eliška, Lebloch Matěj (Sokol UB), Řešetka Daniel, Borýsek Lucas, Míča David (ZŠ Výsluní), Otrubová Eva (Sokol UB), Čumíček Marek, Zábojník Jan (ZŠ Výsluní), Vincenec Adam, Coufalík David (ZŠ Výsluní)

Výsledky - mladší žáci:
1. místo - Kadlčková Šárka, Čičatková Kristýnka (Sokol UB),
2. místo - Machala Ondřej, Janča Vít
3. místo - Bábíček Michal, Čumíček Martin

 

Mikulášský turnaj KOSTICE 5. 12. 2015

7. 12. 2015

1. místo: Š. Kadlčková, O. Machala, F. Kubík, M. Bábíček, F. Lebloch, M. Lebloch, L. Borýsek
2. místo: H. Vincenec, B. Němcová
3. místo: D. Řešetka, A. Řešetková, N. Borýsek, E. Bártková

 

šampionát Moravy mláďat 28. 11. 2015

2. 12. 2015

Šampiónky Moravy a 1. místo - Adélka Zpurná, Anička Řešetková
2. místo - Šárka Kadlčková
3. místo - Ema Ambruzová, Barča Němcová, Hynek Vincenec
Bez umístění tentokráte zůstali Ondra Machala a Michal Bábíček.

 

PČR Ostrava 21. 11. 2015

2. 12. 2015

Kristýnka Čičatková 7. místo.

 

Přebor ČOS Žďár nad Sázavou 29. 11. 2015

2. 12. 2015

Mladší žactvo :
2. místo - Kristýnka Čičatková ve váze do 40 kg
Starší žactvo :
1. místo - Markétka Prusenovská ve váze 44 kg
1. místo - Martin Mentzl - ve váze do 46 kg
1. místo - Kačka Chlebcová - ve váze do 57 kg (startovala za T.J. Sokol Uherský Brod)

 

VC Hranice 7. 11. 2015

11. 11. 2015

1. místo - Adélka Zpurná, Šárka Kadlčková
2. místo - Anička Řešetková, Matěj Lebloch, Filip Kubík
3. místo - Emča Ambruzová, Bárča Němcová a Hynek Vincenec
Bez umístění - Daniel Řešetka, Filip Lebloch, Ondra Machala

 

VC Tvrdonic 10. 10. 2015

14. 10. 2015

 

Mláďata 2009-2010 :
1. místo : Filip Lebloch, Jan Berka
3. místo : Eliška Bártková, Daniel Řešetka, Lukas Borýsek

Mláďata 2007-2008 :
1. místo : Adélka Zpurná
3. místo : Matěj Lebloch, Nikolas Borýsek

Mláďata 2005-2006 :
1. místo : Anička Řešetková, Michal Bábíček
2. místo : Barča Němcová, Šárka Kadlčková, Ondra Machala
4-5. místo : Adam Vincenec, Hynek Vincenec, Marek Čumíček

Mladší žáci :
2. místo : Vítek Janča
3. místo : Martin Čumíček
4-5. místo : Michal Miosga, Jakub Ondrůšek

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »