Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

Koroška Open - Slovinsko 12. - 13. 11. 2016

15. 11. 2016

U14
3. místo - K. Čičatková

U16
5. místo - K Čičatková
9. místo - M. Prusenovská

 

Přebor ČR ml. žactva - Mladá Boleslav 12. 11. 2016

15. 11. 2016

1. místo - Šárka Kadlčková
7. místo - Michael Mikulášek
9. - 12. místo - Ondra Machala, Anička Řešetková, Jakub Ondrůšek

 

Šampionát Moravy Mláďat - 22. 10. 2016

4. 11. 2016

Kategorie U9 (2008-2009) :
2. místo - Adam Otruba (výborný výkon)
3. místo - Eva Otrubová, Natálka Krahulová, Filip Lebloch
bez umístění - Adélka Kadlčková, Štěpán Čičatka, Dáda Řešetka

Kategorie U 11 (2006-2007) :
1. místo - Barča Němcová
3. místo - Adélka Zpurná, Laura Szumiato, Pavel Kubiš
bez umístění - Zbyněk Janků, Josef Berka, Hynek Vincenec, Jindra Řihák

 

Přebor ČR Jičín 22. 10. 2016

25. 10. 2016

Starší žákyně :
1. místo - Markétka Prusenovská ve váze do 48 kg  
2. místo - Kristýnka Čičatková ve váze do 44 kg

Starší žáci :
3.místo - Martin Mentzl ve váze do 46 kg
 

VC Tvrdonic 8. 10. 2016

25. 10. 2016

1. místo - Barča Němcová, Matěj Lebloch
2. místo - Eliška Bartková, Adélka Zpurná, Laura Szumiato, Filip Lebloch, Jan Berka, Josef Berka, Zbyněk Janků, Pavel Kubiš,
3. místo - Eva Otrubová, Adélka Kadlčková, Natálka Krahulová, Filip Janků, Adam Otruba, Dáda Řešetka, Štěpán Čičatka, Jindra Řihák,

Na medaile nedosáhli : Jan Lokaj, Tomáš Lokaj, Toník Lekeš, Jan Lekeš, Jakub Krhovský, Michal Bábíček
 

Mezinárodní turnaj Varšava 25. 9. 2016

26. 9. 2016

9. místo - K. Čičatková, M. Prusenovská

 

Krajský přebor jednotlivců UB 24. 9. 2016

26. 9. 2016

Mladší žactvo:

1. místo - Šárka Kadlčková
2. místo - Anička Řešetková, Ondřej Machala, Michael Mikulášek

3. místo - Michal Bábíček


Starší žactvo :

1. místo - Katka Chlebcová, Adam Pavelčík
2. místo - Martin Mentzl, Martin Čumíček

 

Memoriál Ing. Thoře UB - 24. 9. 2016

26. 9. 2016

Mláďata U9 (roč. 2008 a mladší)

1.místo - A. Kadlčková, E. Otrubová, L. SZumiato, F. Jankůj, F. Lebloch, Š. Čičatka.
2. místo - D. Řešetka, A. Otruba, J. Berka,

3. místo - E. Bartková, M. Zancová, N. Krahulová, L. Borýsek, A. Lekeš, J. Lokaj,


Mláďata U11 (2006 - 2007) :

1. místo - A. Zpurná, B. Němcová, H. Vincenec
2. místo - Z. Janků, J. Berka, M. Lebloch
3. místo - M. Čumíček, T. Lokaj, N. Borýsek, J. Řehák, J. Lekeš, P. Kubiš, J.Krhovský

 

ČP Brno 11. 9. 2016

15. 9. 2016

Starší žactvo :
1. místo - Markétka Prusenovská
4. místo - Kristýnka Čičatková
bez umístění - Martin Mentzl
 
Mladší žactvo :
5. místo - Anička Řešetková, Šárka Kadlčková
7. místo - Ondra Machala, Michael Mikulášek, Roman Keňo
bez umístění - Michal Bábíček a Jakub Ondrůšek
 

ČP Chomutov 11. 6. 2016

24. 6. 2016

Starší žactvo :
1. místo  - Markétka Prusenovská
3. místo - Kristýnka Čičatková
bez umístění - Martin Mentzl
 
Dorost:
1. místo - Markétka Prusenovská
 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »