Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

VC Veselí n. Mor. 18. 2. 2017

1. 3. 2017

Mladší žactvo :
1. místo - Š. Kadlčková...
2. místo - A. Řešetková B. Němcová, P. Kubiš
3. místo - J. Berka, H. Vincenec, O. Machala, M. Čumíček

Mláďata :
2. místo - L. Szumiato, A. Otruba,
3. místo - M. Zancová, E. Otrubová, N. Krahulová, A. Zpurná,
F. Jankuj, D. Řešetka, J. Berka, M. Lebloch, P. Suchánek, J. Lokaj, T. Lokaj, L. Borýsek, N. Borýsek, Z. Janků

 

Turnaj nadějí Olomouc 28. 1. 2017

29. 1. 2017

Kategorie dorostenky:

1. místo - M. Prusenovská
2. místo - K. Čičatková

 

Turnaj přípravek Brno 14. 1. 2017

17. 1. 2017

1. místo - Martin Čumíček
2. místo - O. Machala, N. Krahulová, D. Řešetka
3. místo - M. Bábíček, B. Němcová,
5. místo - Marek Čumíček

 

 

 

Turnaj přípravek Brno 3. 12. 2016

7. 12. 2016

1. místo: Eva Otrubová, Natálka Krahulová, Barča Němcová, Filip Lebloch, Michal Bábíček
2. místo: Milena Zancová, Adélka Zpurná, Emča Pěrková, Laura Szumiato, Anička Řešetková, Štěpán Čičatka, Dáda Řešetka, Michal Miosga, Hynek Vincenec, Matěj Lebloch
3. místo: Pavel Kubiš, Jindra Řihák, Tomáš Lokaj, Antonín Lekeš,
bez umístění:  Jan Lokaj, Zbyněk Janků, Jan Lekeš
 

Vánoční turnaj Mohelnice 26. 11. 2016

28. 11. 2016

Mladší žactvo:

1. místo - Š. Kadlčková, A. Řešetková
5. místo - O. Machala

Starší žactvo:

1. místo - M. Prusenovská, K. Čičatková
2. místo - M. Mikulášek
3. místo - M. Miosga

 

Podzimní turnaj Vsetín 12. 11. 2016

19. 11. 2016

U9 (mláďata 2008 a mladší)
1. místo - Zancová Milena
2. místo - Otrubová Eva, Lebloch Filip
3. místo - Bartková Eliška, Kadlčková Adélka, Krahulová Natálka, Otruba Adama, Lekeš Antonín, Řešetka Daniel
5. místo - Lokaj Jan
 
U11 (2006-2007)
1. místo - Zpurná Adélka, Němcová Barča
3. místo - Pěrková Ema, Lekeš Jan, Vincenec Hynek, Krhovský Jakub, Lokaj Tomáš, Řihák Jindřich
5. místo - Janků Zbyněk
 

Koroška Open - Slovinsko 12. - 13. 11. 2016

15. 11. 2016

U14
3. místo - K. Čičatková

U16
5. místo - K Čičatková
9. místo - M. Prusenovská

 

Přebor ČR ml. žactva - Mladá Boleslav 12. 11. 2016

15. 11. 2016

1. místo - Šárka Kadlčková
7. místo - Michael Mikulášek
9. - 12. místo - Ondra Machala, Anička Řešetková, Jakub Ondrůšek

 

Šampionát Moravy Mláďat - 22. 10. 2016

4. 11. 2016

Kategorie U9 (2008-2009) :
2. místo - Adam Otruba (výborný výkon)
3. místo - Eva Otrubová, Natálka Krahulová, Filip Lebloch
bez umístění - Adélka Kadlčková, Štěpán Čičatka, Dáda Řešetka

Kategorie U 11 (2006-2007) :
1. místo - Barča Němcová
3. místo - Adélka Zpurná, Laura Szumiato, Pavel Kubiš
bez umístění - Zbyněk Janků, Josef Berka, Hynek Vincenec, Jindra Řihák

 

Přebor ČR Jičín 22. 10. 2016

25. 10. 2016

Starší žákyně :
1. místo - Markétka Prusenovská ve váze do 48 kg  
2. místo - Kristýnka Čičatková ve váze do 44 kg

Starší žáci :
3.místo - Martin Mentzl ve váze do 46 kg
 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »