Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

VC Tvrdonic 8. 10. 2016

25. 10. 2016

1. místo - Barča Němcová, Matěj Lebloch
2. místo - Eliška Bartková, Adélka Zpurná, Laura Szumiato, Filip Lebloch, Jan Berka, Josef Berka, Zbyněk Janků, Pavel Kubiš,
3. místo - Eva Otrubová, Adélka Kadlčková, Natálka Krahulová, Filip Janků, Adam Otruba, Dáda Řešetka, Štěpán Čičatka, Jindra Řihák,

Na medaile nedosáhli : Jan Lokaj, Tomáš Lokaj, Toník Lekeš, Jan Lekeš, Jakub Krhovský, Michal Bábíček
 

Mezinárodní turnaj Varšava 25. 9. 2016

26. 9. 2016

9. místo - K. Čičatková, M. Prusenovská

 

Krajský přebor jednotlivců UB 24. 9. 2016

26. 9. 2016

Mladší žactvo:

1. místo - Šárka Kadlčková
2. místo - Anička Řešetková, Ondřej Machala, Michael Mikulášek

3. místo - Michal Bábíček


Starší žactvo :

1. místo - Katka Chlebcová, Adam Pavelčík
2. místo - Martin Mentzl, Martin Čumíček

 

Memoriál Ing. Thoře UB - 24. 9. 2016

26. 9. 2016

Mláďata U9 (roč. 2008 a mladší)

1.místo - A. Kadlčková, E. Otrubová, L. SZumiato, F. Jankůj, F. Lebloch, Š. Čičatka.
2. místo - D. Řešetka, A. Otruba, J. Berka,

3. místo - E. Bartková, M. Zancová, N. Krahulová, L. Borýsek, A. Lekeš, J. Lokaj,


Mláďata U11 (2006 - 2007) :

1. místo - A. Zpurná, B. Němcová, H. Vincenec
2. místo - Z. Janků, J. Berka, M. Lebloch
3. místo - M. Čumíček, T. Lokaj, N. Borýsek, J. Řehák, J. Lekeš, P. Kubiš, J.Krhovský

 

ČP Brno 11. 9. 2016

15. 9. 2016

Starší žactvo :
1. místo - Markétka Prusenovská
4. místo - Kristýnka Čičatková
bez umístění - Martin Mentzl
 
Mladší žactvo :
5. místo - Anička Řešetková, Šárka Kadlčková
7. místo - Ondra Machala, Michael Mikulášek, Roman Keňo
bez umístění - Michal Bábíček a Jakub Ondrůšek
 

ČP Chomutov 11. 6. 2016

24. 6. 2016

Starší žactvo :
1. místo  - Markétka Prusenovská
3. místo - Kristýnka Čičatková
bez umístění - Martin Mentzl
 
Dorost:
1. místo - Markétka Prusenovská
 

Evropský pohár Gyor Maďarsko 4. 6. 2016

14. 6. 2016

 
5. místo - Markétka Prusenovská
9. místo - Kristýnka Čičatková
9. místo - Martin Mentzl
 

Pražský pohár USK 28. 5. 2016

14. 6. 2016

 
Mladší žactvo :
2. místo - Anička Řešetková
4. místo - Roman Keňo
7. místo - Kuba Ondrůšek

 
Starší žactvo :
3. místo - Markétka Prusenovská
4. místo - Kristýnka Čičatková

 
Dorost :
2. místo - Markétka Prusenovská

2. místo - Martin Mentzl
 

VC Kroměříže 21. 5. 2016

23. 5. 2016

1. místo - Adélka Zpurná, Filip Lebloch
2. místo - Laura Szumiato, Barča Němcová, Matěj Lebloch,
3. místo - Dáda Řešetka, Josef Berka, Hynek Vincenec,
Mladší žactvo :
1. místo - Anička Řešetková,
2. místo - Roman Keňo
3. místo - Jakub Ondrůšek, Filip Kubík
Starší žactvo :
2. místo - Kristýnka Čičatková, Markétka Prusenovská, Martin Mentzl

 

Turnaj přípravek Brno 7. 5. 2016

23. 5. 2016

Mláďata :
1. místo - Adélka Zpurná
2. místo - Hynek Vincenec
3. místo - Ema Ambruzová, Barča Němcová, Jan Berka, Josef Berka

Mladší žactvo :
1. místo - Anička Řešetková
2. místo - Ondra Machala
3. místo - Michal Bábíček

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »