Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

VC Blanska 12. 5. 2018

21. 5. 2018

Sokol Uherský Brod
U9
1. Lekeš Antonín
 
U11
1. Lebloch Filip, Lekeš Jan
U13
2. Lebloch Matěj
 
SKM Výsluní Uherský Brod
U9
1. Berka Jan
2. Maleňák Matěj, Jankůj Filip, Miko Matyáš, Thibedeau Zachary
3. Křemečková Vendula, Skrášek Lukáš, Marholt Filip
 
U11
1. Krahulová Natálie
2. Bradáč Šimon, Řešetka Daniel, 
3. Miko Oliver, Lokaj Jan, Kočí Prokop, Zancová Milena, Thibedeau Samantha
 
U13
1. Szumiato Laura, Němcová Barbora
2. Zpurná Adéla
3. Pěrková Ema,  Slíva Jan
 

KP Tvrdonice 28. 4. 2018

28. 4. 2018

mladší žactvo U13:

2. místo - Hynek Vincenec
5. místo - Jan Slíva

Starší žactvo U15:

2. místo - Ondra Machala

 

Mistrovství ČR juniorů Hranice – 14. 4. 2018

21. 4. 2018

Kategorie Juniorů:
4. místo - Markéta Prusenovská
5. místo - Martin Mentzl

 

 

Velikonoční turnaj UH 14. 4. 2018

21. 4. 2018

Mláďata U11:
1. místo – Antonín Lekeš
2. místo – Natálie Krahulová, Adam Otruba, Jan Lokaj
3. místo – Eva Otrubová, Jan Berka, Daniel Řešetka, Jan Lekeš, Marta Slívová, Milena Zancová

Mladší žactvo U13:
2. místo – Laura Szumiato
3. místo – Barbora Němcová, Adélka Zpurná, Hynek Vincenec, Marek Čumíček
5. místo – Pavel Kubiš, Jan Slíva

Starší žactvo U15:
1. místo – Anna Řešetková, Ondra Machala
2. místo – Michal Bábíček

 

Mezinárodní GP Pezinok – 24. 3. 2018

21. 4. 2018

 

Mláďata U9:
2. místo – Antonín Lekeš
 
Mláďata U11:
1. místo – Filip Lebloch
3. místo – Natálie Krahulová
4. místo – Eva Otrubová
5. místo – Adam Otruba
 
Mladší žactvo U13:
4. místo – Matěj Lebloch
5. místo – Laura Szumiato
 
Starší žactvo U15:
3. místo – Anna Řešetková
 
Dorost U18:
2. místo – Martin Mentzl
3. místo – Kristýna Čičatková
 

O Pohár starosty Uh. Brodu – Uherský Brod 17. 3. 2018

21. 4. 2018

 

Mladší žactvo – družstva:
 
1. místo – SKM Výsluní Uherský Brod
2. místo – Judo Veselí n. Moravou
3. místo – Sokol Prostějov
3. místo – Judo Lutín
 
Družstvo SKM startovalo v sestavě: J. Berka, L. Szumiato, M. Vojtek, P. Kubiš, J. Slíva, H. Vincenec, B. Němcová, M. Čumíček
 

Lízátkový turnaj – Uherský Brod 17. 3. 2018

21. 4. 2018

 

Mláďata U9:
1. místo – Thibedeau Zachary, Jankůj Filip, Lekeš Antonín, Slíva Jakub,
2. místo – Hověžák Dan, Míko Matyáš,
3. místo – Svoboda Sebastián, Skrášek Lukáš, Marholt Filip
 
Mláďata U11:
1. místo - Slívová Marta, Otrubová Eva, Krahulová Natálie, Otruba Adam, Janků Zbyněk
2. místo – Thibedeau Samantha, Horňáková Adélka, Bradáč Šimon, Lekeš Jan, Sedláček Marek
3. místo – Zancová Míla, Řešetka Daniel, Čičatka Štěpán, Lokaj Jan, Miko Oliver, Kočí Prokop
 

VC VnM 10. 3. 2018

22. 3. 2018

Mláďata U9 :
1. místo : Jan Berka
2. místo : Eliška Bártková, Antonín Lekeš
3. místo : Filip Jankůj

Mláďata U11 :
1. místo : Adam Otruba
2. místo : Eva Otrubová, Natálka Krahulová, Míla Zancová, Filip Lebloch
3. místo : Nella Zálešáková, Jan Lokaj, Daniel Řešetka, Štěpán Čičatka

Mladší žactvo U13 :
1. místo : Laura Szumiato, Marek Čumíček
2. místo : Matěj Lebloch, Hynek Vincenec
3. místo : Barbora Němcová, Tomáš Lokaj
 

Euroregion Beskydy Raškovice - 3. 3. 018

10. 3. 2018

Starší žactvo U15:
 
1. místo - Anička Řešetková
2. místo - Michael Mikulášek
3. místo - Ondra Machala 

Dorost U18: 
 
1. místo - Martin Mentzl
 

Český Pohár Ostrava - 17. 2. 2018

10. 3. 2018

Starší žactvo U15:
 
5. místo - Anička Řešetková
 
Junioři U21:
 
2. místo - Markéta Prusenovská
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »