Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

Tvrdonice 28. 3. 2015

28. 3. 2015

1. místo: Šárka Kadlčková

3. místo: Ondra Machala, Míša Bábíček, Kristýnka Čičatková.

 

Lízátkový turnaj Uh. Brod - 21. 3. 2015

28. 3. 2015

1. místo: Tomanová Michaela, Filip Kubík, Martin Šlechta

2. místo: Pijáková Andrea, Zpurná Adéla, Ambruzová, Ema, Volařík Jan, Račický David, Ambruz Jáchym, Bábíček Michal,

3.  místo: Vaculík Tobiáš, Machala, Ondřej, Velecký Daniel, Jánský Michal, Novotný Ondřej

 

VC VnM - 7. 2. 2015

15. 2. 2015

Mláďata:
1. místo - Šárka Kadlčková
3. místo - Adélka Zpurná, Ema Ambruzová, Ondra Machala, Jáchym Ambruz, Filip Kubík, Marek Slovák.
Bez umístění - David Račický.

Mladší žáci:
2. místo - Roman Keňo
3. místo - Kristýna Čičatková, Eliška Slováková, Jakub Ondrůšek, Michal Mikulášek

 

 

ČP Ostrava 14. 2. 2014

15. 2. 2015

3. místo - Markéta Prusenovská
5. místo - Kristýna Čičatková, Roman Keňo
10. - 12. místo - Kateřina Chlebcová, Martin Mentzl

 

Přátelák UB 12/12/2014

14. 12. 2014

Kategorie mláďat :
1. místo : O. Machala, M. Tomanová, D. Velecký, J. Ondrůšek, F. Toman,
2. místo : J. Ambruz, Š. Kadlčková, M. Slovák, M. Bábíček,vE. Slováková, M. Mikulášek
3. místo : M. Jánský, O. Novotný, D. Račický, A. Zpurná, E Ambruzová, T. Vaculík, F. Kubík,

Kategorie žákyň :
3. místo : K. Čičatková, M. Prusenovská, K. Chlebcová

 

Vánoční turnaj Mohelnice 6. 12. 2014

6. 12. 2014

Kristýna Čičatková - 1. místo
Markétka Prusenovská - 1. místo
Martin Mentzl - 3. místo

 

Mikulášský turnaj Kostice 6. 12. 2014

6. 12. 2014

Míša Bábíček - 2. místo
Ondra Machala - 3. místo
Filip Kubík - 2. místo

 

Přebor ČR Hranice n. Moravě - 22. 11. 2014

25. 11. 2014

váha 32 kg - Kristýnka Čičatková - 4. místo
váha 36 kg - Markétka Prusenovská - 9-10. místo
váha 42 kg - Martin Mentzl - 9-10. místo

 

Turnaj Valašsko ve Vsetíně 15. 11. 2014

18. 11. 2014

Mláďata :
1. místo - Š. Kadlčková
2. místo - E. Ambruzová
3. místo - A. Zpurná, O.  Machala, M. Bábíček, J. Ondroušek, J. Ambruz,
 
Žáci a žákyně :
1. místo - M. Prusenovská, M. Mentzl
2. místo - K. Chlebcová
3. místo - K. Čičatková


Všichni naši závodníci se umístili na stupních vítězů, to je výborný výsledek a všem gratuluji.

 

Mistrovství Moravy Mláďat 25. 10 .2014

28. 10. 2014

1. místo a titul Šampion Moravy získali : Šárka Kadlčková, Ema Ambruzová, Roman Keňo
2. místo : Michal Mikulášek
3. místo : Adélka Zpurná

Boj o třetí místo prohráli a obsadili 4. místa - Jáchym Ambruz, Ondra Novotný a Ondra Machala. Filip Kubík skončil na 5 - 6 místě..

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »