Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

Mikulášský turnaj Kostice 9. 12. 2017

9. 12. 2017

U13

1. místo: Ondra Machala
3. místo: Hynek Vincenec

 

Vánoční turnaj Mohelnice 25. 11. 2017

9. 12. 2017

Mláďata :

1. místo : J. Berka, F. Lebloch
2. místo : E. Bartková,
3. místo : J. Lokaj, L. Szumiato, T. Lokaj, N. Krahulová

Mladší žactvo :

1. místo : Š. Kadlčková
3. místo : A. Řešetková, B. Němcová
5. místo : J. Berka, O. Machala

 

VC Olomouce 18. 11. 2017

23. 11. 2017

U9
1. místo: N, Krahulová

U13
1. místo: O. Machala, A. Řešetková
2. místo: B. Němcová

 

PČR ml. žactva Mladá Boleslav 11. 11. 2017

23. 11. 2017

2. místo: Š. Kadlčková
5. místo: A. Řešetková
16. místo: O. Machala
18. místo: B. Němcová

 

GP Galanta 11. 11. 2017

23. 11. 2017

Mláďata U9:
1. místo: Filip Lebloch (suverénní a velmi pěkný výkon)
2. místo: Natálka Krahulová

Dorost U18 :
1. místo - Markétka Prusenovská

 

VC Valašska 11. 11. 2017

23. 11. 2017

1. místo: Eliška Bartková, Laura Szumiato, Filip Jankůj, Zachary Thibedeau
2. místo: Mila Zancová, Samantha Thibedeau, Eva Otrubová, Antonín Lekeš, Adam Otruba,
3. místo: Nela Zálešáková, Adélka Horňáková, Marta Slívová, Metoděj Kočí, Zbyněk Janků, Tomáš Lokaj, Jan Lokaj, Dan Hověžák, Daniel Řešetka, Prokop Kočí, Jan Lokaj.

 

Memoriál Ing. Thoře 30. 9. 2017

1. 10. 2017

 

Mláďata U9 :
1. místo: E. Bártková, N. Krahulová, J. Berka, A. Lekeš, F. Lebloch
2. místo : M. Zancová, J. Lokaj,
3. místo : D. Řešetka, L. Borýsek
Mláďata U11 :
1. místo : A. Zpurná, M. Lebloch,
2. místo : L. Szumiato, E. Otrubová. A. Otruba, J. Lekeš,
3. místo : T. Lokaj, N. Borýsek, Z. Janků, Š. Čičatka
Žactvo :
1. místo : A. Řešetková, M. Mikulášek
2. místo : Š. Kadlčková
3. místo : B. Němcová, P. Kubiš, O. Machala
5. místo : J. Slíva, H. Vincenec, M. Čumíček, M. Bábíček

 

Turnaj přípravek Brno 9. 9. 2017

1. 10. 2017

Mláďata :
1. místo - F. Lebloch
2. místo - M. Zancová, N. Krahulová, L. Szumiato, A. Zpurná
3. místo - E. Bártková, E. Otrubová, Š. Čičatka, L. Borýsek, N. Borýsek, D. Řešetka
Žactvo :
1. místo - A. Řešetková, M. Bábíček
2. místo - B. Němcová, H. Vincenec, M. Mikulášek
3. místo - J. Slíva

 

Velká cena Blanska - 22. 4. 2017

1. 10. 2017

Mláďata kategorie U 9:
1. místo - N. Krahulová, A. Kadlčková, J. Berka, F. Jankuj
2. místo - E. Bártková (prohrála pouze s Adélkou)
3. místo - M. Zancová

 
Mláďata kategorie U11:
1. místo - F- Lebloch, M. Lebloch
3. místo - A. Zpurná, E. Otrubová, A. Otruba, L. Szumiato

 
Mladší žactvo kategorie U13 :
1. místo - A. Řešetková, Š. Kadlčková,
3. místo - B. Němcová, O. Machala

 
V soutěži družstev se umístilo družstvo SKM Výsluní Uh. Brod na 3. místě za družstvy Brna a Hranic.
 

Velikonoční turnaj UH - 8. 4. 2017

13. 4. 2017

Mláďata :
1. místo - M. Zancová, N. Krahulová, A. Otruba, J. Berka
2. místo - E. Otrubová, L. Szumiato, A. Zpurná, F- Lebloch, Š. Čičatka, J. Řihák
3. místo - A. Kadlčková, A. Lekeš, D. Řešetka, M. Lebloch, J. Lokaj, T. Lokaj, J. Slíva
Mladší žáci :
1. místo - A. Řešetková, Š. Kadlčková,
3. místo - B. Němcová, O. Machala
5. místo - M. Bábíček, P. Kubiš, H. Vincenec, J. Berka ml.,
Starší žáci :
4. místo - J. Ondrůšek

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »