Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

VC Valašska 11. 11. 2017

23. 11. 2017

1. místo: Eliška Bartková, Laura Szumiato, Filip Jankůj, Zachary Thibedeau
2. místo: Mila Zancová, Samantha Thibedeau, Eva Otrubová, Antonín Lekeš, Adam Otruba,
3. místo: Nela Zálešáková, Adélka Horňáková, Marta Slívová, Metoděj Kočí, Zbyněk Janků, Tomáš Lokaj, Jan Lokaj, Dan Hověžák, Daniel Řešetka, Prokop Kočí, Jan Lokaj.

 

Memoriál Ing. Thoře 30. 9. 2017

1. 10. 2017

 

Mláďata U9 :
1. místo: E. Bártková, N. Krahulová, J. Berka, A. Lekeš, F. Lebloch
2. místo : M. Zancová, J. Lokaj,
3. místo : D. Řešetka, L. Borýsek
Mláďata U11 :
1. místo : A. Zpurná, M. Lebloch,
2. místo : L. Szumiato, E. Otrubová. A. Otruba, J. Lekeš,
3. místo : T. Lokaj, N. Borýsek, Z. Janků, Š. Čičatka
Žactvo :
1. místo : A. Řešetková, M. Mikulášek
2. místo : Š. Kadlčková
3. místo : B. Němcová, P. Kubiš, O. Machala
5. místo : J. Slíva, H. Vincenec, M. Čumíček, M. Bábíček

 

Turnaj přípravek Brno 9. 9. 2017

1. 10. 2017

Mláďata :
1. místo - F. Lebloch
2. místo - M. Zancová, N. Krahulová, L. Szumiato, A. Zpurná
3. místo - E. Bártková, E. Otrubová, Š. Čičatka, L. Borýsek, N. Borýsek, D. Řešetka
Žactvo :
1. místo - A. Řešetková, M. Bábíček
2. místo - B. Němcová, H. Vincenec, M. Mikulášek
3. místo - J. Slíva

 

Velká cena Blanska - 22. 4. 2017

1. 10. 2017

Mláďata kategorie U 9:
1. místo - N. Krahulová, A. Kadlčková, J. Berka, F. Jankuj
2. místo - E. Bártková (prohrála pouze s Adélkou)
3. místo - M. Zancová

 
Mláďata kategorie U11:
1. místo - F- Lebloch, M. Lebloch
3. místo - A. Zpurná, E. Otrubová, A. Otruba, L. Szumiato

 
Mladší žactvo kategorie U13 :
1. místo - A. Řešetková, Š. Kadlčková,
3. místo - B. Němcová, O. Machala

 
V soutěži družstev se umístilo družstvo SKM Výsluní Uh. Brod na 3. místě za družstvy Brna a Hranic.
 

Velikonoční turnaj UH - 8. 4. 2017

13. 4. 2017

Mláďata :
1. místo - M. Zancová, N. Krahulová, A. Otruba, J. Berka
2. místo - E. Otrubová, L. Szumiato, A. Zpurná, F- Lebloch, Š. Čičatka, J. Řihák
3. místo - A. Kadlčková, A. Lekeš, D. Řešetka, M. Lebloch, J. Lokaj, T. Lokaj, J. Slíva
Mladší žáci :
1. místo - A. Řešetková, Š. Kadlčková,
3. místo - B. Němcová, O. Machala
5. místo - M. Bábíček, P. Kubiš, H. Vincenec, J. Berka ml.,
Starší žáci :
4. místo - J. Ondrůšek

 

Turnaj družstev "O Pohár starosty" - 22. 3. 2017

13. 4. 2017

1. Judo Hranice
2. SKP Zlín
3. SKM Výsluní "A" Uh. Brod
3. SKP Holešov
bez umístění SKM Výsluní "B" Uh. Brod

Družstvo SKM "A" Uherský Brod startovalo ve složení :
Anička, Řešetková, Josef Berka, Hynek Vincenec, Šárka Kadlčková a Barča Němcová.
Družstvo SKM "B" Uherský Brod startovalo ve složení : O. Machala, M. Bábíček, P. Kuibš, J. Bako.

 

Lízátkový turnaj 22. 3. 2017

13. 4. 2017

Kategorie U9 (2009 a mladší) :
1. místo : Natálka Krahulová, Filip Jankůj, Jan Berka, Filip Lebloch
2. místo : Eliška Bartková, Milena Zancová, Adélka Kadlčková, Jan Lokaj
3. místo : Dáda Řešetka, Tonda Lekeš
Kategorie U11 (2007 - 2008) :
1. místo : Laura Szumiato, Adélka Zpurná, Ema Pěrková, Jan Slíva
2. místo : Eva Otrubová, Adam Otruba, Štěpán Čičatka, Jindra Řihák
3. místo : Jan Lokaj, Jan Lekeš, Lukáš Machálek

 

GP Pezinok SK - 11. 3. 2017

13. 4. 2017

Mláďata :
2. místo - Natálka Krahulová
7. místo - Filip Lebloch
bez umístění Dáda Řešetka
Mladší žactvo :
3. místo - Šárka Kadlčková
5. místo - Anička Řešetková
7. místo - Barča Němcová
Starší žactvo :
3. místo - Kristýna Čičatková
bez umístění Michael Mikulášek
Dorost :
1. místo - Markéta Prusenovská
3. místo - Katka Chlebcová
4. místo - Kristýna Čičatková
bez umístění Martin Čumíček

 

PČR Ostrava 25. 2. 2017

1. 3. 2017

Mladší žactvo

 2. místo - Š. Kadlčková,  
5. místo – A. Řešetková, 
7. místo – B. Němcová,
bez umístění - O. Machala, H. Vincenec,

Starší žactvo

3. místo – K. Čičatková, M. Mikulášek,
bez umístění - M. Miosga.

Dorost:

5. místo - K. Čičatková
9. místo - M. Prusenovská

 

 

VC Veselí n. Mor. 18. 2. 2017

1. 3. 2017

Mladší žactvo :
1. místo - Š. Kadlčková...
2. místo - A. Řešetková B. Němcová, P. Kubiš
3. místo - J. Berka, H. Vincenec, O. Machala, M. Čumíček

Mláďata :
2. místo - L. Szumiato, A. Otruba,
3. místo - M. Zancová, E. Otrubová, N. Krahulová, A. Zpurná,
F. Jankuj, D. Řešetka, J. Berka, M. Lebloch, P. Suchánek, J. Lokaj, T. Lokaj, L. Borýsek, N. Borýsek, Z. Janků

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »