Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

Mikulášský turnaj KOSTICE 5. 12. 2015

7. 12. 2015

1. místo: Š. Kadlčková, O. Machala, F. Kubík, M. Bábíček, F. Lebloch, M. Lebloch, L. Borýsek
2. místo: H. Vincenec, B. Němcová
3. místo: D. Řešetka, A. Řešetková, N. Borýsek, E. Bártková

 

šampionát Moravy mláďat 28. 11. 2015

2. 12. 2015

Šampiónky Moravy a 1. místo - Adélka Zpurná, Anička Řešetková
2. místo - Šárka Kadlčková
3. místo - Ema Ambruzová, Barča Němcová, Hynek Vincenec
Bez umístění tentokráte zůstali Ondra Machala a Michal Bábíček.

 

PČR Ostrava 21. 11. 2015

2. 12. 2015

Kristýnka Čičatková 7. místo.

 

Přebor ČOS Žďár nad Sázavou 29. 11. 2015

2. 12. 2015

Mladší žactvo :
2. místo - Kristýnka Čičatková ve váze do 40 kg
Starší žactvo :
1. místo - Markétka Prusenovská ve váze 44 kg
1. místo - Martin Mentzl - ve váze do 46 kg
1. místo - Kačka Chlebcová - ve váze do 57 kg (startovala za T.J. Sokol Uherský Brod)

 

VC Hranice 7. 11. 2015

11. 11. 2015

1. místo - Adélka Zpurná, Šárka Kadlčková
2. místo - Anička Řešetková, Matěj Lebloch, Filip Kubík
3. místo - Emča Ambruzová, Bárča Němcová a Hynek Vincenec
Bez umístění - Daniel Řešetka, Filip Lebloch, Ondra Machala

 

VC Tvrdonic 10. 10. 2015

14. 10. 2015

 

Mláďata 2009-2010 :
1. místo : Filip Lebloch, Jan Berka
3. místo : Eliška Bártková, Daniel Řešetka, Lukas Borýsek

Mláďata 2007-2008 :
1. místo : Adélka Zpurná
3. místo : Matěj Lebloch, Nikolas Borýsek

Mláďata 2005-2006 :
1. místo : Anička Řešetková, Michal Bábíček
2. místo : Barča Němcová, Šárka Kadlčková, Ondra Machala
4-5. místo : Adam Vincenec, Hynek Vincenec, Marek Čumíček

Mladší žáci :
2. místo : Vítek Janča
3. místo : Martin Čumíček
4-5. místo : Michal Miosga, Jakub Ondrůšek

 

ČP Brno 20. 9. 2015

6. 10. 2015


starší žákyně : 1. místo - Markétka Prusenovská

starší žáci : bez umístění - Martin Mentzl

mladší žákyně : 5. místo - Kristýnka Čičatková

mladší žáci : bez umístění - Jakub Ondrůšek

 

ČP Chomutov 13. 6. 2015

4. 8. 2015

mladší žákyně :
3. místo  - Kristýnka Čičatková

starší žákyně :
1. místo - Markétka Prusenovská

starší žáci :
bez umístění - Martin Mentzl

 

Velká cena Kroměříže 16. 5. 2015

11. 6. 2015

Mláďata :
1. místo - Šárka Kadlčková (v kategorii chlapci)
2. místo - Šárka Kadlčková (v kategorii dívky), Adélka Zpurná,  
                Michal Bábíček
3. místo - Filip Kubík, Ondra Machala, Michaela Tomanová

Mladší žáci a žačky :
1. místo - Kristýnka Čičatková (kategorie ml.  žáci)
2. místo - Filip Toman
3. místo - Michal Mikulášek

 

Velikonoční turnaj UH - 12. 4. 2015

29. 4. 2015

Turnaje se zúčastnilo celkem 158 závodníků a závodnic z 17 oddílů převážně z Jihomoravského a Zlínského kraje.
Výsledky našich závodníků :
Mláďata :
1. místo - Šárka Kadlčková (v sobotu vyhrála VC Ostravy a v neděli Uherské Hradiště - vynikající výkon)
3. místo - Ondra Machala, Michal Bábíček
Mladší žáci :
3. místo - Jakub Ondrůšek (velmi pěkný výkon)
Starší žákyně :
1. místo - Markétka Prusenovská (stejně jako Šárka v sobotu vyhrála VC Ostravy a v neděli jako zákusek Uh. Hradiště - super výkon).
Jen je škoda, že se nezúčastnilo více našich závodníků, protože to byl velmi pěkný a slušně obsazený turnaj. Věřím, že by se prosadili i další uherskobrodští závodnici na stupně vítězů.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »