Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

VC Dačice 9. 4. 2016

28. 4. 2016

Mladší žákyně :
1. místo - Šárka Kadlčková ve váze do 36 kg

Starší žákyně :
1. místo - Kristýnka Čičatková ve váze do 44 kg
1. místo - Markétka Prusenovská ve váze do 48 kg

Dorostenky :
1. místo - Markétka Prusenovská ve váze do 48 kg

Katka Chlebcová ve váze do 57 kg kvůli zranění turnaj nedokončila

 

VC Tvrdonic 2. 4. 2016

10. 4. 2016

Mláďata :
1. místo - Ambruzová Ema, Zpurná Adélka, Němcová Barča, Vincenec Hynek
2. místo - Bartková Eliška, Berka Jan, Lebloch Filip, Berka Josef
3. místo - Lebloch Matěj, Borýsek Nicolas
Na medaili tentokráte nedosál Borýsek Lucas.
Mladší žačky :
2. místo - Řešetková Anička

 

Velikonoční turnaj UH 23. 3. 2016

3. 4. 2016

Mláďata:

1. místo - Lebloch Filip
2. místo - Zpurná Adélka, Otrubová Eva, Lebloch Matěj, Němcová Barča,
3. místo - Berka Jan, Berka Josef, Szumiato Laura, Kadlčková Adélka, Bártková Eliška, Vincenec Hynek, Borýsek Lucas, Otruba Adam, Řešetka Dáda,

Mladší žáci a žákyně :
1. místo - Kadlčková Šárka, Roman Keňo
3. místo - Řešetková Anička, Machala Ondra,

Starší žákyně a dorostenky :
1. místo - Prusenovská Markétka
2. místo - Čičatková Kristýnka
3. místo - Chlebcová Katka

 

Lízátkový turnaj UB 12. 3. 2016

16. 3. 2016

MLÁĎATA:

1. místo: E. Bártková, A. Otruba, A. Zpurná.
2. místo: M. Lebloch, F. Lebloch, B. Němcová, H. Vincenec.
3. místo: A. Kadlčková, L. Szumiato, E. Otrubová, F. Jankůj, D. Řešetka, L. Borýsek, N. Borýsek, M. Čumíček

DRUŽSTVA - o pohár starosty Uh. Brodu:

1. Judo Břeclav
2. SKP Holešov
3. Podluží
4. SKM Uh. Brod (A. Řešetková, Š. Kadlčková, O. Machala, M. Bábíček, M. Forman (OL), M. Mikulášek.
5. JC Dubnica nad Váhom
6. Judo Budo Brno
 

 

GP Pezinok 12. 3. 2016

13. 3. 2016

K. Čičatková - 1. místo
M. Prusenovská - 2. místo
M. Mentzl - 5. místo

 

ČP Ostrava 20. 2. 2016

1. 3. 2016

Maldší žáci:

Š. Kadlčková - 2. místo
A. Řešetková - 5. místo
R. Keňo - 5. místo
J. Ondůšek - 9. místo

Starší žáci:

M. Prusenovská - 2. místo
K. Čičatková - 3. místo
M. Mentzl - 9. místo

Dorost:

M. Prusenovská - 3. místo

 

Turnaj přípravek Brno 20. 2. 2016

20. 2. 2016

1. místo: Ondra Machala (ml. žáci)
2. místo: Michal Miosga, Adam Pavelčík (st. žáci).
 

 

VC Veselí nad Moravou 13. 2. 2016

17. 2. 2016

Mláďata :
2. místo - Hynek Vincenec
3. místo - Adam Otruba, Matěj Lebloch, Laura Szumiato, Adélka Zpurná, Barča Němcová, Josef Berka,
Těsně pod medailovým umístěním zůstal Marek Čumíček,
Mladší žactvo :
1. místo - Šárka Kadlčková,
2. místo - Michael Mikulášek, Michal Miosga
3. místo - Anička Řešetková, Martin Čumíček, Filip Kubík
Bez umístění tentokráte zůstali - Ondra Machala a Michal Bábíček.

 

Memoriál Ing. Thoře - UB 12.12. 2015

30. 12. 2015

Výsledky - mláďata :
1. místo - Berka Jan, Borýsek Nicolas, Ambruzová Ema, Kadlčková Adélka, Zpurná Adélka, Ambruz Jáchym, Kubík Filip

2. místo - Lebloch Filip (Sokol UB), Otruba Adam (Sokol UB), Němcová Barbora, Pavlíková Marika (ZŠ Výsluní), Szumiato Laura, Berka Josef,

3. místo - Bártková Eliška, Lebloch Matěj (Sokol UB), Řešetka Daniel, Borýsek Lucas, Míča David (ZŠ Výsluní), Otrubová Eva (Sokol UB), Čumíček Marek, Zábojník Jan (ZŠ Výsluní), Vincenec Adam, Coufalík David (ZŠ Výsluní)

Výsledky - mladší žáci:
1. místo - Kadlčková Šárka, Čičatková Kristýnka (Sokol UB),
2. místo - Machala Ondřej, Janča Vít
3. místo - Bábíček Michal, Čumíček Martin

 

Mikulášský turnaj KOSTICE 5. 12. 2015

7. 12. 2015

1. místo: Š. Kadlčková, O. Machala, F. Kubík, M. Bábíček, F. Lebloch, M. Lebloch, L. Borýsek
2. místo: H. Vincenec, B. Němcová
3. místo: D. Řešetka, A. Řešetková, N. Borýsek, E. Bártková

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »