Jdi na obsah Jdi na menu

Výsledky

Příspěvky

ČP Brno 20. 9. 2015

6. 10. 2015


starší žákyně : 1. místo - Markétka Prusenovská

starší žáci : bez umístění - Martin Mentzl

mladší žákyně : 5. místo - Kristýnka Čičatková

mladší žáci : bez umístění - Jakub Ondrůšek

 

ČP Chomutov 13. 6. 2015

4. 8. 2015

mladší žákyně :
3. místo  - Kristýnka Čičatková

starší žákyně :
1. místo - Markétka Prusenovská

starší žáci :
bez umístění - Martin Mentzl

 

Velká cena Kroměříže 16. 5. 2015

11. 6. 2015

Mláďata :
1. místo - Šárka Kadlčková (v kategorii chlapci)
2. místo - Šárka Kadlčková (v kategorii dívky), Adélka Zpurná,  
                Michal Bábíček
3. místo - Filip Kubík, Ondra Machala, Michaela Tomanová

Mladší žáci a žačky :
1. místo - Kristýnka Čičatková (kategorie ml.  žáci)
2. místo - Filip Toman
3. místo - Michal Mikulášek

 

Velikonoční turnaj UH - 12. 4. 2015

29. 4. 2015

Turnaje se zúčastnilo celkem 158 závodníků a závodnic z 17 oddílů převážně z Jihomoravského a Zlínského kraje.
Výsledky našich závodníků :
Mláďata :
1. místo - Šárka Kadlčková (v sobotu vyhrála VC Ostravy a v neděli Uherské Hradiště - vynikající výkon)
3. místo - Ondra Machala, Michal Bábíček
Mladší žáci :
3. místo - Jakub Ondrůšek (velmi pěkný výkon)
Starší žákyně :
1. místo - Markétka Prusenovská (stejně jako Šárka v sobotu vyhrála VC Ostravy a v neděli jako zákusek Uh. Hradiště - super výkon).
Jen je škoda, že se nezúčastnilo více našich závodníků, protože to byl velmi pěkný a slušně obsazený turnaj. Věřím, že by se prosadili i další uherskobrodští závodnici na stupně vítězů.

 

VC Ostravy 11. 4. 2015

29. 4. 2015

Turnaje se zúčastnilo 235 závodníků z 32 oddílů především ze severní Moravy a z Polska. Výsledky UB :
Mláďata :
1. místo - Šárka Kadlčková
Mladší žáci :
3. místo - Michal Mikulášek a Roman Keňo
Starší žáci a žákyně :
1. místo - Markétka Prusenovská, Martin Mentzl
2. místo - Katka Chlebcová
Turnaj měl velmi dobrou úroveň a dosažené výsledky jsou vynikající. Všem závodníkům gratulujeme.

 

Tvrdonice 28. 3. 2015

28. 3. 2015

1. místo: Šárka Kadlčková

3. místo: Ondra Machala, Míša Bábíček, Kristýnka Čičatková.

 

Lízátkový turnaj Uh. Brod - 21. 3. 2015

28. 3. 2015

1. místo: Tomanová Michaela, Filip Kubík, Martin Šlechta

2. místo: Pijáková Andrea, Zpurná Adéla, Ambruzová, Ema, Volařík Jan, Račický David, Ambruz Jáchym, Bábíček Michal,

3.  místo: Vaculík Tobiáš, Machala, Ondřej, Velecký Daniel, Jánský Michal, Novotný Ondřej

 

VC VnM - 7. 2. 2015

15. 2. 2015

Mláďata:
1. místo - Šárka Kadlčková
3. místo - Adélka Zpurná, Ema Ambruzová, Ondra Machala, Jáchym Ambruz, Filip Kubík, Marek Slovák.
Bez umístění - David Račický.

Mladší žáci:
2. místo - Roman Keňo
3. místo - Kristýna Čičatková, Eliška Slováková, Jakub Ondrůšek, Michal Mikulášek

 

 

ČP Ostrava 14. 2. 2014

15. 2. 2015

3. místo - Markéta Prusenovská
5. místo - Kristýna Čičatková, Roman Keňo
10. - 12. místo - Kateřina Chlebcová, Martin Mentzl

 

Přátelák UB 12/12/2014

14. 12. 2014

Kategorie mláďat :
1. místo : O. Machala, M. Tomanová, D. Velecký, J. Ondrůšek, F. Toman,
2. místo : J. Ambruz, Š. Kadlčková, M. Slovák, M. Bábíček,vE. Slováková, M. Mikulášek
3. místo : M. Jánský, O. Novotný, D. Račický, A. Zpurná, E Ambruzová, T. Vaculík, F. Kubík,

Kategorie žákyň :
3. místo : K. Čičatková, M. Prusenovská, K. Chlebcová

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »