Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

Nalezené příspěvky

Turnaj družstev ml. žáctva o pohár starosty UB 17. 3. 2018

4. 3. 2018

lizatovy-trunaj_druzstva.jpg

 

Lízátkový turnaj benjamínků 17. 3. 2018

4. 3. 2018

lizatkovy-turnaj_bejaminci.jpg

 

Článek BZ 2/2018

4. 3. 2018

bz_2_2018.jpg

 

VC České Třebové - 21. 1. 2018

10. 3. 2018

Dorostenky U18:

3. místo - Markéta Prusenovská
 

Turnaj přípravek Brno - 13. 1. 2018

10. 3. 2018

 
Mláďata U11:
 
1. místo - Filip Lebloch
 
Mladší žáci U13:
 
3. místo - Matěj Lebloch
 

Pohár Nadějí Olomouc - 27. 1. 2018

10. 3. 2018

Dorost U18:
 
2. místo - Markéta Prusenovská
7. místo - Martin Mentzl
 
Junioři U21:
 
2. místo - Markéta Prusenovská, Martin Mentzl
 

Český Pohár Ostrava - 17. 2. 2018

10. 3. 2018

Starší žactvo U15:
 
5. místo - Anička Řešetková
 
Junioři U21:
 
2. místo - Markéta Prusenovská
 

Euroregion Beskydy Raškovice - 3. 3. 018

10. 3. 2018

Starší žactvo U15:
 
1. místo - Anička Řešetková
2. místo - Michael Mikulášek
3. místo - Ondra Machala 

Dorost U18: 
 
1. místo - Martin Mentzl
 

Článek DDK z 12. 3. 2018

13. 3. 2018

 

cp-ostrava.jpg

 

Soustředění Pezinok 25. 3. 2018

13. 3. 2018

 

pezinok-soustredeni.jpg

 

GP Pezinok 24. 3. 2018

13. 3. 2018

 

pezinok-gp.jpg

 

Článek DDK z 19. 3. 2018

20. 3. 2018

 

raskovice.jpg

 

VC VnM 10. 3. 2018

22. 3. 2018

Mláďata U9 :
1. místo : Jan Berka
2. místo : Eliška Bártková, Antonín Lekeš
3. místo : Filip Jankůj

Mláďata U11 :
1. místo : Adam Otruba
2. místo : Eva Otrubová, Natálka Krahulová, Míla Zancová, Filip Lebloch
3. místo : Nella Zálešáková, Jan Lokaj, Daniel Řešetka, Štěpán Čičatka

Mladší žactvo U13 :
1. místo : Laura Szumiato, Marek Čumíček
2. místo : Matěj Lebloch, Hynek Vincenec
3. místo : Barbora Němcová, Tomáš Lokaj
 

Krajský přebor UH 14. 4. 2018

22. 3. 2018

uh2.jpg

 

Velikonoční judo cup UH 14. 4. 2018

22. 3. 2018

uh1.jpg

 

Článek DDK z 26. 3. 2018

27. 3. 2018

 

lizatkac.jpg

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky