Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

Nalezené příspěvky

Článek DDK z 3. 4. 2018

4. 4. 2018

ddk_3_4_2018.jpg

 

Článek BZ 3/2018

5. 4. 2018

bz-3_2018.jpg

 

Článek DDK z 9. 4. 2018

9. 4. 2018

ddk-9_4_2018.jpg

 

Lízátkový turnaj – Uherský Brod 17. 3. 2018

21. 4. 2018

 

Mláďata U9:
1. místo – Thibedeau Zachary, Jankůj Filip, Lekeš Antonín, Slíva Jakub,
2. místo – Hověžák Dan, Míko Matyáš,
3. místo – Svoboda Sebastián, Skrášek Lukáš, Marholt Filip
 
Mláďata U11:
1. místo - Slívová Marta, Otrubová Eva, Krahulová Natálie, Otruba Adam, Janků Zbyněk
2. místo – Thibedeau Samantha, Horňáková Adélka, Bradáč Šimon, Lekeš Jan, Sedláček Marek
3. místo – Zancová Míla, Řešetka Daniel, Čičatka Štěpán, Lokaj Jan, Miko Oliver, Kočí Prokop
 

O Pohár starosty Uh. Brodu – Uherský Brod 17. 3. 2018

21. 4. 2018

 

Mladší žactvo – družstva:
 
1. místo – SKM Výsluní Uherský Brod
2. místo – Judo Veselí n. Moravou
3. místo – Sokol Prostějov
3. místo – Judo Lutín
 
Družstvo SKM startovalo v sestavě: J. Berka, L. Szumiato, M. Vojtek, P. Kubiš, J. Slíva, H. Vincenec, B. Němcová, M. Čumíček
 

Mezinárodní GP Pezinok – 24. 3. 2018

21. 4. 2018

 

Mláďata U9:
2. místo – Antonín Lekeš
 
Mláďata U11:
1. místo – Filip Lebloch
3. místo – Natálie Krahulová
4. místo – Eva Otrubová
5. místo – Adam Otruba
 
Mladší žactvo U13:
4. místo – Matěj Lebloch
5. místo – Laura Szumiato
 
Starší žactvo U15:
3. místo – Anna Řešetková
 
Dorost U18:
2. místo – Martin Mentzl
3. místo – Kristýna Čičatková
 

Velikonoční turnaj UH 14. 4. 2018

21. 4. 2018

Mláďata U11:
1. místo – Antonín Lekeš
2. místo – Natálie Krahulová, Adam Otruba, Jan Lokaj
3. místo – Eva Otrubová, Jan Berka, Daniel Řešetka, Jan Lekeš, Marta Slívová, Milena Zancová

Mladší žactvo U13:
2. místo – Laura Szumiato
3. místo – Barbora Němcová, Adélka Zpurná, Hynek Vincenec, Marek Čumíček
5. místo – Pavel Kubiš, Jan Slíva

Starší žactvo U15:
1. místo – Anna Řešetková, Ondra Machala
2. místo – Michal Bábíček

 

Mistrovství ČR juniorů Hranice – 14. 4. 2018

21. 4. 2018

Kategorie Juniorů:
4. místo - Markéta Prusenovská
5. místo - Martin Mentzl

 

 

Velká cena Kroměříže 12. 5. 2018

21. 4. 2018

vc-km-12_5.jpg

 

Krajský přebor KM 12. 5. 2018

21. 4. 2018

 

kp-km-12_5.jpg

 

 

Článek DDK z 23. 4. 2018

24. 4. 2018

ddk_23_4.jpg

 

KP Tvrdonice 28. 4. 2018

28. 4. 2018

mladší žactvo U13:

2. místo - Hynek Vincenec
5. místo - Jan Slíva

Starší žactvo U15:

2. místo - Ondra Machala

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky