Výsledky
Příspěvky
Turnaj družstev "O Pohár starosty" - 22. 3. 2017
13. 4. 2017
1. Judo Hranice
2. SKP Zlín
3. SKM Výsluní "A" Uh. Brod
3. SKP Holešov
bez umístění SKM Výsluní "B" Uh. Brod
Družstvo SKM "A" Uherský Brod startovalo ve složení :
Anička, Řešetková, Josef Berka, Hynek Vincenec, Šárka Kadlčková a Barča Němcová.
Družstvo SKM "B" Uherský Brod startovalo ve složení : O. Machala, M. Bábíček, P. Kuibš, J. Bako.
Lízátkový turnaj 22. 3. 2017
13. 4. 2017
Kategorie U9 (2009 a mladší) :
1. místo : Natálka Krahulová, Filip Jankůj, Jan Berka, Filip Lebloch
2. místo : Eliška Bartková, Milena Zancová, Adélka Kadlčková, Jan Lokaj
3. místo : Dáda Řešetka, Tonda Lekeš
Kategorie U11 (2007 - 2008) :
1. místo : Laura Szumiato, Adélka Zpurná, Ema Pěrková, Jan Slíva
2. místo : Eva Otrubová, Adam Otruba, Štěpán Čičatka, Jindra Řihák
3. místo : Jan Lokaj, Jan Lekeš, Lukáš Machálek
GP Pezinok SK - 11. 3. 2017
13. 4. 2017
Mláďata :
2. místo - Natálka Krahulová
7. místo - Filip Lebloch
bez umístění Dáda Řešetka
Mladší žactvo :
3. místo - Šárka Kadlčková
5. místo - Anička Řešetková
7. místo - Barča Němcová
Starší žactvo :
3. místo - Kristýna Čičatková
bez umístění Michael Mikulášek
Dorost :
1. místo - Markéta Prusenovská
3. místo - Katka Chlebcová
4. místo - Kristýna Čičatková
bez umístění Martin Čumíček
PČR Ostrava 25. 2. 2017
1. 3. 2017
Mladší žactvo
2. místo - Š. Kadlčková,
5. místo – A. Řešetková,
7. místo – B. Němcová,
bez umístění - O. Machala, H. Vincenec,
Starší žactvo
3. místo – K. Čičatková, M. Mikulášek,
bez umístění - M. Miosga.
Dorost:
5. místo - K. Čičatková
9. místo - M. Prusenovská
VC Veselí n. Mor. 18. 2. 2017
1. 3. 2017
Mladší žactvo :
1. místo - Š. Kadlčková...
2. místo - A. Řešetková B. Němcová, P. Kubiš
3. místo - J. Berka, H. Vincenec, O. Machala, M. Čumíček
Mláďata :
2. místo - L. Szumiato, A. Otruba,
3. místo - M. Zancová, E. Otrubová, N. Krahulová, A. Zpurná,
F. Jankuj, D. Řešetka, J. Berka, M. Lebloch, P. Suchánek, J. Lokaj, T. Lokaj, L. Borýsek, N. Borýsek, Z. Janků
Turnaj nadějí Olomouc 28. 1. 2017
29. 1. 2017
Kategorie dorostenky:
1. místo - M. Prusenovská
2. místo - K. Čičatková
Turnaj přípravek Brno 14. 1. 2017
17. 1. 2017
1. místo - Martin Čumíček
2. místo - O. Machala, N. Krahulová, D. Řešetka
3. místo - M. Bábíček, B. Němcová,
5. místo - Marek Čumíček
Turnaj přípravek Brno 3. 12. 2016
7. 12. 2016
Vánoční turnaj Mohelnice 26. 11. 2016
28. 11. 2016
Mladší žactvo:
1. místo - Š. Kadlčková, A. Řešetková
5. místo - O. Machala
Starší žactvo:
1. místo - M. Prusenovská, K. Čičatková
2. místo - M. Mikulášek
3. místo - M. Miosga
Podzimní turnaj Vsetín 12. 11. 2016
19. 11. 2016
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26