Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

Nalezené příspěvky

Článek DDK z 2. 1. 2017

2. 1. 2017

ddk-2_1_2017.jpg

 

Turnaj nadějí Olomouc 28. 1. 2017

3. 1. 2017

 

ol-turnaj.jpg

ol-turnaj-2.jpg

 

Soutěže v 1. Q. 2017

10. 1. 2017

14. 1. turnaj přípravek v Brně (do 5. kyu)
16. - 21. 1. - kemp Žywiec PL s KVŽ (Markéta, Kikina, Áňa, Ondra)
19.1. - kontrolní tréninkový sraz v Holešově (všichni z pokročilých) - čtvrtek
27.1. - Turnaj přípravek - Uherský Brod (pouze přípravka) - pátek 
28. 1. - Celodenní soustředění v Holešově
28.1. - Pohár nadějí - Olomouc (dorost + Kristýna Č.)
18.2. - VC Veselí - (všechny mláďata + mladší žactvo)
23.2. - kontrolní tréninkový sraz v Holešově (všichni z pokročilých) - čtvrtek
25.2. - ČP Ostrava (starší žáctvo + mladší žactvo - ti kteří uspějí ve Veselí)
26.2. - ČP Ostrava (dorost + Kristýna Č.)
4. 3.  - VC Hradce Králové
4.- 5.3. - Gmundsen Rakousko (krajský výběr žactva + kdo uspěje na ČP v Ostravě)
6. - 10.3. - soustředění - Machůzky (lyžák)
16.3. -  kontrolní tréninkový sraz v Holešově (všichni z pokročilých) - čtvrtek
19.3. - Lízátkový turnaj - Uh. Brod (všechny mláďata + smíšené družstvo ml. žactva
31.3. - 2.4.  - Krajské soustředění žactva - Uh. Brod
 

Turnaj přípravek Brno 14. 1. 2017

10. 1. 2017

pripravky-brno.jpg

 

Článek BZ 1/2017

15. 1. 2017

bz-1_2017.jpg

 

Turnaj přípravek Brno 14. 1. 2017

17. 1. 2017

1. místo - Martin Čumíček
2. místo - O. Machala, N. Krahulová, D. Řešetka
3. místo - M. Bábíček, B. Němcová,
5. místo - Marek Čumíček

 

 

 

Soustředění ŽYWIEC PL 16. - 21. 1. 2017

22. 1. 2017

Týdenní soustřdění v Polském Žywiec, Ondra, Áňa, Markéta, Kristýnka.

 

VC Veselí nad Moravou 18. 2. 2017

22. 1. 2017

vnm-18_2.jpg

 

Soustředění HOLEŠOV 28. 1. 2017

22. 1. 2017

Dostali jsme pozvání na sobotní soustředění do Holešova pro mladší a starší žáky (doporučuji) a v případě zájmu bychom se v pondělí domluvili na dopravě.
Program pro soustředění:
Sraz v 8.45 na bráně policejní školy.
1. trénink 09:00 – 11:00 hod. (technika na zemi, kumikata + fyzická kondice),
Oběd v restauraci Kanada (300 m od areálu policejní školy)
2. trénink 14:00 – 15:30 (technika + randori),
3. trénink 16:30 – 18:00 (technika aši waza + randori)
Cena: 120,- Kč (v ceně je zahrnut oběd)
Co sebou: Kimona (na sobotu ideálně 2), trička pod kimona, ručník, mýdlo, dostatek pití, svačinu
Trenéři : Jirka Hrbáč, Martin Dřeň a další

 

Článek DDK z 23. 1. 2017

25. 1. 2017

ddk_23_1_2017.jpg

 

Turnaj nadějí Olomouc 28. 1. 2017

29. 1. 2017

Kategorie dorostenky:

1. místo - M. Prusenovská
2. místo - K. Čičatková

 

Velká cena Hradce Králové 4. 3. 2017

6. 2. 2017

hk.jpg

 

Článek DDK z 6. 2. 2017

7. 2. 2017

judo365.jpg

 

Judo GP Ostrava 25. 2. 2017

19. 2. 2017

ov1.jpg

ov2.jpg

 

PČR Ostrava 25. 2. 2017

1. 3. 2017

Mladší žactvo

 2. místo - Š. Kadlčková,  
5. místo – A. Řešetková, 
7. místo – B. Němcová,
bez umístění - O. Machala, H. Vincenec,

Starší žactvo

3. místo – K. Čičatková, M. Mikulášek,
bez umístění - M. Miosga.

Dorost:

5. místo - K. Čičatková
9. místo - M. Prusenovská

 

 

VC Veselí n. Mor. 18. 2. 2017

1. 3. 2017

Mladší žactvo :
1. místo - Š. Kadlčková...
2. místo - A. Řešetková B. Němcová, P. Kubiš
3. místo - J. Berka, H. Vincenec, O. Machala, M. Čumíček

Mláďata :
2. místo - L. Szumiato, A. Otruba,
3. místo - M. Zancová, E. Otrubová, N. Krahulová, A. Zpurná,
F. Jankuj, D. Řešetka, J. Berka, M. Lebloch, P. Suchánek, J. Lokaj, T. Lokaj, L. Borýsek, N. Borýsek, Z. Janků

 

Soustředění UB 31. 3. - 2. 4. 2017

1. 3. 2017

soustredeni-ub.jpg

 

Článek BZ 2/2017

7. 3. 2017

bz-2_2017.jpg

 

Článek DDK 6. 3. 2017

8. 3. 2017

ddk_6_3_2017.jpg

 

Článek DDK 6. 3. 2017 - 2

8. 3. 2017

ddk_6_3_2017_marketa.png

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky