Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

Nalezené příspěvky

Pohár Olympijských nadějí Raškovice 8. 9. 2018

8. 9. 2018

U15:

1. místo - Anička Řešetková
2. místo - Ondra Machala

 

Článek DDK z 10. 9. 2018

10. 9. 2018

rozhovor-ddk_kk.jpg

 

Článek BZ 9/2018

11. 9. 2018

bz_9_2018.jpg

 

KP Uh. Brod 22. 9. 2018

11. 9. 2018

kp-2019.jpg

 

Memoriál Ing. Thoře 22. 9. 2018

11. 9. 2018

memorial-2019.jpg

 

ČP Brno 16. 9. 2018

16. 9. 2018

Mladší žactvo:
5. místo - Němcová Barbora
7. místo - Szumiato Laura
37. místo - Vincenec Hynek

Starší žactvo
1. místo - Anna Řešetková
13. místo - Ondřej Machala, Michael Mikulášek

Dorost
3. místo - Markéta Prusenovská
7. místo - Martin Mentzl
21. místo - Kristýna Čičatková

Ženy
3. místo - Markéta Prusenovská

 

Článek DDK z 17. 9. 2018

17. 9. 2018

vystrizek.jpg

 

Tréninkové skupiny na šk. rok 2018 - 2019

19. 9. 2018

treninkove-skupiny-18_19.jpg

 

Rozdělení tréninkových skupin

19. 9. 2018

Začátečníci (MZ, OM):                          Po: 16:00 - 17:00 (skupina I.), Pá: 16:00 - 17:00 (skupina II.) Sokolovna
Přípravka (JK, MM, PS):                        St: 16:30 - 17:30 Výsluní
Pokročilí (MZ):                                    Po: 17:00 - 18:30, Pá: 17:00 - 18:30 Sokolovna
Závodní skupina (KK, PF, JK, SK):           Po: 17:00 - 19:00, St: 17:30 - 19:00, Čt: 17:00 - 19:00 Výsluní

 

Nábor nových judistů

19. 9. 2018

bez-nazvu.jpg

 

GP Považská Bystrica 6. 10. 2018

22. 9. 2018

gp-pb.jpg

 

Článek DDK z 24. 9. 2018

24. 9. 2018

ddk-24_9_2018.jpg

 

Memoriál Ing. Thoře 22. 9. 2018

28. 9. 2018

U 9 :
1. místo - Thibedeau Samantha, Thibedeau Zachary, Marholt Filip, Lekeš Antonín
2. místo - Bártková Eliška, Franeková Kristýna, Slíva Jakub, 
 
U11:
1. místo - Krahulová Natálie, Bradáč Šimon, Čičatka Štěpán
2. místo - Horňáková Adéla, Slívová Marta, Řešetka Daniel, Lokaj Jan
3. místo - Zancová Milena, Nováková Karla, Maleňák Matěj, Lekeš Jan
 
U13 :
1. místo - Berka Jan, Lebloch Filip, Slíva Jan
2. místo - Vincenec Hynek, Čumíček Marek
3. místo - Němcová Barbora, Szumiato Laura,
 
U15 :
1. místo - Řešetková Anna
2. místo - Machala Ondřej
 

VC Ostravy 29. 9. 2018

29. 9. 2018

U11:
2. místo - Natálie Krahulová

U15:
2. místo - Ondra Machala

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky