Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěže

Příspěvky

Vánoční turnaj Mohelnice 26. 11. 2016

16. 11. 2016

mohelnice.jpg

 

Přebor ČR ml. žactvo Mladá Boleslav 12. 11. 2016

8. 11. 2016

mb_1.jpg

 

Podzimní turnaj Vsetín 12. 11. 2016

25. 10. 2016

turnaj-vsetin.png

 

ŠMM Uh. Hradiště 22. 10. 2016

12. 10. 2016

mmm.jpg

 

Soutěže do konce r. 2016

3. 10. 2016

8.9. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005 - sraz v 15.30 na parkovišti ZŠ
11.9. - Český pohár Brno - žactvo - sraz v 6.30 hod na parkovišti ZŠ
12.9-13.9 - Tréninkový kamp v Brně - členové výběru KVŽ a ten kdo slušně zabojuje na ČP (min. 7 místo u chlapců a 5. místo u děvčat)
15.9. - Kontrolní sraz v Olomouci
24.9. - Mezinárodní turnaj ve Waršavě (Markétka, Kristýnka, Martin)
24.9. - Memoriál ing. Thoře v Uh. Brodě - všechny mláďata
24.9. - Krajský přebor žáků v Uh. Brodě - všichni

7-9.10. - Krajské soustředění žactva v Uh. Brodě - jen KVŽ
8.10. - VC Tvrdonic - všechna mláďata

13.10. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005
22.10. - Šampionát Moravy mláďat v Uh. Hradišti - kdo se kvalifikujíe
22.10. - PČR staršího žactva v Jičíně (Kristýnka, Markéta, Martin ?)
3.11. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005
5.11. - PČR dorostu v Brně

12.11. - PČR mladšího žactva v Mladé Boleslavi
12.11. - VC Valašska ve Vsetíně - mláďata a mladší žactvo
26.11. - Vánoční turnaj Mohelnice - žactvo

3.12. - Turnaj přípravek Brno
8.12. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005

Kromě těchto turnajů budou ještě 2 turnaje přípravek pro začátečníky v Uh. Brodě vždy v pátek místo tréninku - termíny budou upřesněny.

 

Fila Judo Cup - Tvrdonice 8. 10. 2016

26. 9. 2016

tvrdonice.jpg

 

ČP Brno 11. 9. 2016

6. 9. 2016

cp-brno-2.jpgcp-brno-1.jpg

 

Krajský přebor ZL kraje UB 24. 9. 2016

29. 8. 2016

ub-prebor.jpg

 

Memoriál Ing. Thoře UB 24. 9. 2016

29. 8. 2016

ub-memorial.jpg

 

Rozpis závodníků do tréninkových skupin na září 2016

16. 8. 2016

Tréninky a tréninkové skupiny do konce r. 2016:

Začátečníci: noví zájemci a členové, kteří se přihlásí v září a dále ve skupince začátečníků zůstávají děti ze středečních tréninků (od Pepy Kostky).
Přípravka: L. Borýsek, N. Borýsek, A. Kadlčková, D. Řešetka, J. Lekeš, A. Lekeš, Z. Janků, F. Jankůj, N. Krahulová, J. Krhovský, P. Kubiš, J. Řihák, T. Lokaj, J. Lokaj, M. Zancová, E. Otrubová, A. Otruba, E. Bartková, N. Valíčková, Š. Čičatka.
Pokročilí I.: F. Lebloch, M. Lebloch, D. Velecký, J. Volařík, M. Jánský, J. Berka, J. Berka, B. Měmcová, O. Novotný, A. Řešetková, L. Szumiato, H. Vincenec, A. Zpurná, O. Machala, M. Bábíček, M. Čumíček.
Pokročilí II.: K. Chlebcová, V. Janča, M. Mikulášek, M. Miosga, J. Ondrůšek, A. Pavelčík, K, Čičatková, R. Keňo, M. Mentzl, M. Prusenovská, M. Šlechta, Š. Kadlčková, M. Čumíček.


V lednu 2017 budou probíhat přesuny dětí mezi jednotlivými kategoriemi.

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

následující »