Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěže

Příspěvky

Memoriál Ing. Thoře UB 24. 9. 2016

29. 8. 2016

ub-memorial.jpg

 

Rozpis závodníků do tréninkových skupin na září 2016

16. 8. 2016

Tréninky a tréninkové skupiny do konce r. 2016:

Začátečníci: noví zájemci a členové, kteří se přihlásí v září a dále ve skupince začátečníků zůstávají děti ze středečních tréninků (od Pepy Kostky).
Přípravka: L. Borýsek, N. Borýsek, A. Kadlčková, D. Řešetka, J. Lekeš, A. Lekeš, Z. Janků, F. Jankůj, N. Krahulová, J. Krhovský, P. Kubiš, J. Řihák, T. Lokaj, J. Lokaj, M. Zancová, E. Otrubová, A. Otruba, E. Bartková, N. Valíčková, Š. Čičatka.
Pokročilí I.: F. Lebloch, M. Lebloch, D. Velecký, J. Volařík, M. Jánský, J. Berka, J. Berka, B. Měmcová, O. Novotný, A. Řešetková, L. Szumiato, H. Vincenec, A. Zpurná, O. Machala, M. Bábíček, M. Čumíček.
Pokročilí II.: K. Chlebcová, V. Janča, M. Mikulášek, M. Miosga, J. Ondrůšek, A. Pavelčík, K, Čičatková, R. Keňo, M. Mentzl, M. Prusenovská, M. Šlechta, Š. Kadlčková, M. Čumíček.


V lednu 2017 budou probíhat přesuny dětí mezi jednotlivými kategoriemi.

 

VC Kroměříže 21. 5. 2016

10. 5. 2016

km.jpg

 

VC Hulína 30. 4. 2016

19. 4. 2016

hulin.jpg

 

Turnaje do konce šk. roku 2016

16. 3. 2016

14.1.2016 - trénink rodičů s dětmi přípravky od 16.00 hod.
(pokud bude zájem můžeme opakovat pravidelně každý měsíc)
21.1.2016 - Holešov - kontrolní tréninkový sraz - sraz v 15.30
30.1.2016 - Olomouc - Pohár nadějí (dorost - Markétka, Martin ?)
1.2 - 5.2.2016 - Zimní prázdniny - po vzájemné dohodě bychom se připravili a udělali zkoušky na pásky (6/5 kyu, 5 kyu, 5/4 kyu) a to předběžně v pondělí 1.2.2016.
6.2.2016 - Kroměříž - školení rozhodčích a trenérů (Pepa+Pája)
11.2.2016 - Holešov - kontrolní tréninkový sraz - sraz v 15.30
13.2.2016 - Veselí - Velká cena (mláďata, mladší žáci - všichni)
20.2.2016 - Ostrava - Český pohár - starší a mladší žáci

20. 2. 2016 - Turnaj přípravek Brno - mladší a starší žáci
12.3.2016 - Uh. Brod - Lízátkový turnaj (mláďata - všichni, kombinovaná družstva mladšího žactva - postavíme 1-2 družstva)
12.3.2016 - Pezinok (st. žáci)

19.3.2016 - Přípravky Brno SKKP (mladší a starší žáci)
26.3.2016 - Velikonoční turnaj UH (všichni)
1 - 3.4. - Soustředění v Hranicích - RVŽ Morava (reprezentační výběr st. žáků)
2.4.2016 - Tvrdonice
4.4. - Společná návštěva Aquaparku Delfín - přípravka a pokročilí


PLÁN TURNAJŮ NA 2. Q. 2016

13.4.2016 - Kontrolní tréninkový sraz ve Zlíně (pouze
reprezentace ZK - Kristýnka, Markétka, Martin)
14.4.2016 - Trénink rodičů s dětmi (přípravka)
15 - 17.4.2016 Soustředění pro mláďata a žactvo v Uh. Brodě

23.4.2016 - ČP družstev v Týnu nad Vltavou
27.4.2016 - Vyhlášení nejlepších sportovců města - Markétka Prusenovská
30.4.2016 - VC Hulína
1.5.2016 - MVC Budapešť (pouze reprezentace ZK ?)
7.5.2016 - Turnaj přípravek v Brně (do 4. kyu)
8.5.2016 - Vystoupení juda na Brodském máji (přípravka a pokročilí)
14.5.2016 - VC Blansko
19.5.2016 - Kontrolní sraz v Holešově (všichni pokročilí)
21.5.2016 - VC Kroměříže
11.6.2016 - ČP Chomutov (pouze ti co potřebují body-kluci)
24.6. - školní turnaj v judu na ZŠ Výsluní - zúčastní se všichni začátečníci a část přípravky (2009 a mladší)
1.7.2016 - Prázdniny pro trenéry

Jinak každý pátek kruhový trénink od 18.00 hod.

 

Dačice 9. 9. 2016

16. 3. 2016

dacice.jpg

 

Tvrdonice 2. 4. 2016

16. 3. 2016

tvrdonice.jpg

 

 

Velikonoční turnaj UH 23. 3. 2016

2. 3. 2016

uh.jpg

 

Lízátkový turnaj UB 12. 3. 2016

26. 2. 2016

lizatkac-2016.jpg

lizatkac-druzstva-2016.jpg

 

ČP Ostrava 20. 2. 2016

17. 2. 2016

ostrava.jpg

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »