Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěže

Příspěvky

Soutěže v 1. Q. 2017

10. 1. 2017

14. 1. turnaj přípravek v Brně (do 5. kyu)
16. - 21. 1. - kemp Žywiec PL s KVŽ (Markéta, Kikina, Áňa, Ondra)
19.1. - kontrolní tréninkový sraz v Holešově (všichni z pokročilých) - čtvrtek
27.1. - Turnaj přípravek - Uherský Brod (pouze přípravka) - pátek 
28. 1. - Celodenní soustředění v Holešově
28.1. - Pohár nadějí - Olomouc (dorost + Kristýna Č.)
18.2. - VC Veselí - (všechny mláďata + mladší žactvo)
23.2. - kontrolní tréninkový sraz v Holešově (všichni z pokročilých) - čtvrtek
25.2. - ČP Ostrava (starší žáctvo + mladší žactvo - ti kteří uspějí ve Veselí)
26.2. - ČP Ostrava (dorost + Kristýna Č.)
4. 3.  - VC Hradce Králové
4.- 5.3. - Gmundsen Rakousko (krajský výběr žactva + kdo uspěje na ČP v Ostravě)
6. - 10.3. - soustředění - Machůzky (lyžák)
16.3. -  kontrolní tréninkový sraz v Holešově (všichni z pokročilých) - čtvrtek
19.3. - Lízátkový turnaj - Uh. Brod (všechny mláďata + smíšené družstvo ml. žactva
31.3. - 2.4.  - Krajské soustředění žactva - Uh. Brod
 

Turnaj přípravek Brno 14. 1. 2017

10. 1. 2017

pripravky-brno.jpg

 

Turnaj nadějí Olomouc 28. 1. 2017

3. 1. 2017

 

ol-turnaj.jpg

ol-turnaj-2.jpg

 

Vánoční turnaj Mohelnice 26. 11. 2016

16. 11. 2016

mohelnice.jpg

 

Přebor ČR ml. žactvo Mladá Boleslav 12. 11. 2016

8. 11. 2016

mb_1.jpg

 

Podzimní turnaj Vsetín 12. 11. 2016

25. 10. 2016

turnaj-vsetin.png

 

ŠMM Uh. Hradiště 22. 10. 2016

12. 10. 2016

mmm.jpg

 

Soutěže do konce r. 2016

3. 10. 2016

8.9. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005 - sraz v 15.30 na parkovišti ZŠ
11.9. - Český pohár Brno - žactvo - sraz v 6.30 hod na parkovišti ZŠ
12.9-13.9 - Tréninkový kamp v Brně - členové výběru KVŽ a ten kdo slušně zabojuje na ČP (min. 7 místo u chlapců a 5. místo u děvčat)
15.9. - Kontrolní sraz v Olomouci
24.9. - Mezinárodní turnaj ve Waršavě (Markétka, Kristýnka, Martin)
24.9. - Memoriál ing. Thoře v Uh. Brodě - všechny mláďata
24.9. - Krajský přebor žáků v Uh. Brodě - všichni

7-9.10. - Krajské soustředění žactva v Uh. Brodě - jen KVŽ
8.10. - VC Tvrdonic - všechna mláďata

13.10. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005
22.10. - Šampionát Moravy mláďat v Uh. Hradišti - kdo se kvalifikujíe
22.10. - PČR staršího žactva v Jičíně (Kristýnka, Markéta, Martin ?)
3.11. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005
5.11. - PČR dorostu v Brně

12.11. - PČR mladšího žactva v Mladé Boleslavi
12.11. - VC Valašska ve Vsetíně - mláďata a mladší žactvo
26.11. - Vánoční turnaj Mohelnice - žactvo

3.12. - Turnaj přípravek Brno
8.12. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005

Kromě těchto turnajů budou ještě 2 turnaje přípravek pro začátečníky v Uh. Brodě vždy v pátek místo tréninku - termíny budou upřesněny.

 

Fila Judo Cup - Tvrdonice 8. 10. 2016

26. 9. 2016

tvrdonice.jpg

 

ČP Brno 11. 9. 2016

6. 9. 2016

cp-brno-2.jpgcp-brno-1.jpg

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10

následující »