Jdi na obsah Jdi na menu

Soutěže

Příspěvky

Podzimní turnaj Vsetín 12. 11. 2016

25. 10. 2016

turnaj-vsetin.png

 

ŠMM Uh. Hradiště 22. 10. 2016

12. 10. 2016

mmm.jpg

 

Soutěže do konce r. 2016

3. 10. 2016

8.9. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005 - sraz v 15.30 na parkovišti ZŠ
11.9. - Český pohár Brno - žactvo - sraz v 6.30 hod na parkovišti ZŠ
12.9-13.9 - Tréninkový kamp v Brně - členové výběru KVŽ a ten kdo slušně zabojuje na ČP (min. 7 místo u chlapců a 5. místo u děvčat)
15.9. - Kontrolní sraz v Olomouci
24.9. - Mezinárodní turnaj ve Waršavě (Markétka, Kristýnka, Martin)
24.9. - Memoriál ing. Thoře v Uh. Brodě - všechny mláďata
24.9. - Krajský přebor žáků v Uh. Brodě - všichni

7-9.10. - Krajské soustředění žactva v Uh. Brodě - jen KVŽ
8.10. - VC Tvrdonic - všechna mláďata

13.10. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005
22.10. - Šampionát Moravy mláďat v Uh. Hradišti - kdo se kvalifikujíe
22.10. - PČR staršího žactva v Jičíně (Kristýnka, Markéta, Martin ?)
3.11. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005
5.11. - PČR dorostu v Brně

12.11. - PČR mladšího žactva v Mladé Boleslavi
12.11. - VC Valašska ve Vsetíně - mláďata a mladší žactvo
26.11. - Vánoční turnaj Mohelnice - žactvo

3.12. - Turnaj přípravek Brno
8.12. - Kontrolní sraz v Holešově - pokročilí II + ročník 2005

Kromě těchto turnajů budou ještě 2 turnaje přípravek pro začátečníky v Uh. Brodě vždy v pátek místo tréninku - termíny budou upřesněny.

 

Fila Judo Cup - Tvrdonice 8. 10. 2016

26. 9. 2016

tvrdonice.jpg

 

ČP Brno 11. 9. 2016

6. 9. 2016

cp-brno-2.jpgcp-brno-1.jpg

 

Krajský přebor ZL kraje UB 24. 9. 2016

29. 8. 2016

ub-prebor.jpg

 

Memoriál Ing. Thoře UB 24. 9. 2016

29. 8. 2016

ub-memorial.jpg

 

Rozpis závodníků do tréninkových skupin na září 2016

16. 8. 2016

Tréninky a tréninkové skupiny do konce r. 2016:

Začátečníci: noví zájemci a členové, kteří se přihlásí v září a dále ve skupince začátečníků zůstávají děti ze středečních tréninků (od Pepy Kostky).
Přípravka: L. Borýsek, N. Borýsek, A. Kadlčková, D. Řešetka, J. Lekeš, A. Lekeš, Z. Janků, F. Jankůj, N. Krahulová, J. Krhovský, P. Kubiš, J. Řihák, T. Lokaj, J. Lokaj, M. Zancová, E. Otrubová, A. Otruba, E. Bartková, N. Valíčková, Š. Čičatka.
Pokročilí I.: F. Lebloch, M. Lebloch, D. Velecký, J. Volařík, M. Jánský, J. Berka, J. Berka, B. Měmcová, O. Novotný, A. Řešetková, L. Szumiato, H. Vincenec, A. Zpurná, O. Machala, M. Bábíček, M. Čumíček.
Pokročilí II.: K. Chlebcová, V. Janča, M. Mikulášek, M. Miosga, J. Ondrůšek, A. Pavelčík, K, Čičatková, R. Keňo, M. Mentzl, M. Prusenovská, M. Šlechta, Š. Kadlčková, M. Čumíček.


V lednu 2017 budou probíhat přesuny dětí mezi jednotlivými kategoriemi.

 

VC Kroměříže 21. 5. 2016

10. 5. 2016

km.jpg

 

VC Hulína 30. 4. 2016

19. 4. 2016

hulin.jpg

 

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »