Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

Nalezené příspěvky

Soustředění ADAMOV 8. - 10. 2. 2019

5. 1. 2019

soustredeni-adamov-rozpis.jpg

 

Plán turnajů na II. polovinu r. 2019 přípravka a pokročilí

13. 1. 2019

Plán turnajů pro tréninkovou skupinu přípravky a pokročilých pro 1. pololetí 2019.
8. - 9. 2. Soustředění a turnaj v Adamově (poprosím zájemce o předběžné přihlášení na facebook nebo na mail - marcel.zbozinek@diversey.com, originál přihlášky se odevzdá v Adamově při nástupu na soustředění)
9. 3. Velká cena Veselí n. M.
30. 3. Lízátkový turnaj v Uh. Brodě
13. 4. Velikonoční turnaj v Uh. Hradišti
4. 5. Velká cena Hulína
18. 5. Mezinárodní Velká cena Kroměříže
16. 6. Mezinárodní Velká cena Vídně (nominovaní)
 
28. 7. - 4. 8. 2019 - Letní tábor Revika - tréninky 2 x denně
(předpokládaná cena 3 300,- Kč)
 
 

Článek BZ 1/2019

14. 1. 2019

clanek-bz-1_2019.jpg

 

Kalendář turnajů na 1. pololetí 2019 pro ZÁVODNÍ SKUPINU

14. 1. 2019

Kalendář turnajů na 1. pololetí 2019 pro ZÁVODNÍ SKUPINU:
 
23 .- 24. 2. 2019 - ČP Ostrava - U13,U15,U18 - pouze nominovaní
9. 3. 2019 - Veselí nad Moravou - U9,U11,U13
23. - 24. 3. 2019 - MT Pezinok + kemp - U9,U11,U13,U15,U18
30. 3. 2019 - Lízátkový turnaj UB - U9,U11,družstva U13
13. 4. 2019 - Velikonoční turnaj UH U11, žactvo KP ZK I. KOLO
27. - 28. 4. 2019 - MT Budapešť - nominovaní
18. 5. 2019 - VC Kroměříže - U9, U11, žactvo KP ZK II.KOLO
25. - 26. 5. 2019 - ČP Nový Bydžov - U13,U15,U18 - pouze nominovaní
16. 6. 2019 - VC Vídně - U9,U11,U13,U15
 

Ondra Machala - nominace na sportovce okresu

19. 1. 2019

Ondra Machala byl nominován do ankety SPORTOVEC OKRESU pořádané Dobrým Dnem s Kurýrem. Hlasovat pro Ondru můžete zde.
ondrej-machala.jpg
 

Soustředění REVIKA 28. 7. - 4. 8. 2019

20. 1. 2019

revika-.jpg

 

VC VnM - 9. 3. 2019

15. 2. 2019

vnm.jpg

 

ČP Ostrava 23. 2. 2019

2. 3. 2019

Dorost:

1. místo: Martkéta Prusenovská
bez bodovaného umístění: Kristýnka Čičatková

U15:

bez bodovaného umístění: Ondřej Machala

 

VC Euroregionu Beskydy 2. 3. 2019

2. 3. 2019

U11:

4. místo: Natálka Krahulová

U15:

1. místo: Ondra Machala

 

GP Pezinok 23. 3. 2019

4. 3. 2019

gp-pezinok-zavody.jpg

 

Pezinok 24. 3. 2019

4. 3. 2019

gp-pezinok-soustredeni.jpg

 

ČP Nový Bydžov 25. - 26. 5. 2019

4. 3. 2019

cp-novy-bydzov-u15_18.jpg

 

cp-novy-bydzov-u11_13.jpg

 

VC VnM 9. 3. 2019

14. 3. 2019

1. místo - J. Kostka jr., F. Marholt
2. místo - Z. Thibedeau, J. Horňák, M. Staš,
3. místo - K. Franeková, D. Purč
 
U11 :
1. místo - J. Berka. A. Lekeš
2. místo - F. Lebloch
3. místo - N. Krahulová, M. Zancová, S. Thibedeau
 
U13 : 
3. místo - L. Szumiato, Š. Bradáč
 
U15 :
1. místo - B. Němcová
3. místo - M. Čumíček
 

ČP Jablonec 16. 3. 2019

17. 3. 2019

U15 - 55kg

Ondřej Machala - 5. místo

 

Lízátkový turnaj 30. 3. 2019

19. 3. 2019

lizatkovy-turnaj.jpg

 

lizatkovy-turnaj-druzstva.jpg

 

GP Pezinok 23. 3. 2019

24. 3. 2019

U11:

1. místo - Filip Lebloch
2. místo - J. Berka
3. místo - N. Krahulová, M. Zancová

U13:

3. místo: L. Szumiato

U15:

3. místo - B. Němcová

U18:

3. místo - M. Mentzl

 

Článek DDK z 11. 3. 2019

25. 3. 2019

raskovice.jpg

 

Článek DDK z 25. 3. 2019

25. 3. 2019

foto-vnm.jpg

 

Článek DDK z 21. 1. 2019

25. 3. 2019

ondra-ddk.jpg

 

KP Uherské Hradiště 13. 4. 2019

31. 3. 2019

kp-ml-zaku.jpg

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky