Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

Nalezené příspěvky

Soustředění ADAMOV 8. - 10. 2. 2019

5. 1. 2019

soustredeni-adamov-rozpis.jpg

 

Soustředění ADAMOV 8. - 10. 2. 2019

5. 1. 2019

soustredeni-adamov-rozpis.jpg

 

Plán turnajů na II. polovinu r. 2019 přípravka a pokročilí

13. 1. 2019

Plán turnajů pro tréninkovou skupinu přípravky a pokročilých pro 1. pololetí 2019.
8. - 9. 2. Soustředění a turnaj v Adamově (poprosím zájemce o předběžné přihlášení na facebook nebo na mail - marcel.zbozinek@diversey.com, originál přihlášky se odevzdá v Adamově při nástupu na soustředění)
9. 3. Velká cena Veselí n. M.
30. 3. Lízátkový turnaj v Uh. Brodě
13. 4. Velikonoční turnaj v Uh. Hradišti
4. 5. Velká cena Hulína
18. 5. Mezinárodní Velká cena Kroměříže
16. 6. Mezinárodní Velká cena Vídně (nominovaní)
 
28. 7. - 4. 8. 2019 - Letní tábor Revika - tréninky 2 x denně
(předpokládaná cena 3 300,- Kč)
 
Případné dotazy rád zodpovím na tréninku.
 
Marcel Zbožínek
 

Plán turnajů na II. polovinu r. 2019 přípravka a pokročilí

13. 1. 2019

Plán turnajů pro tréninkovou skupinu přípravky a pokročilých pro 1. pololetí 2019.
8. - 9. 2. Soustředění a turnaj v Adamově (poprosím zájemce o předběžné přihlášení na facebook nebo na mail - marcel.zbozinek@diversey.com, originál přihlášky se odevzdá v Adamově při nástupu na soustředění)
9. 3. Velká cena Veselí n. M.
30. 3. Lízátkový turnaj v Uh. Brodě
13. 4. Velikonoční turnaj v Uh. Hradišti
4. 5. Velká cena Hulína
18. 5. Mezinárodní Velká cena Kroměříže
16. 6. Mezinárodní Velká cena Vídně (nominovaní)
 
28. 7. - 4. 8. 2019 - Letní tábor Revika - tréninky 2 x denně
(předpokládaná cena 3 300,- Kč)
 
 

Článek BZ 1/2019

14. 1. 2019

clanek-bz-1_2019.jpg

 

Článek BZ 1/2019

14. 1. 2019

clanek-bz-1_2019.jpg

 

Kalendář turnajů na 1. pololetí 2019 pro ZÁVODNÍ SKUPINU

14. 1. 2019

Kalendář turnajů na 1. pololetí 2019 pro ZÁVODNÍ SKUPINU:
 
23 .- 24. 2. 2019 - ČP Ostrava - U13,U15,U18 - pouze nominovaní
9. 3. 2019 - Veselí nad Moravou - U9,U11,U13
23. - 24. 3. 2019 - MT Pezinok + kemp - U9,U11,U13,U15,U18
30. 3. 2019 - Lízátkový turnaj UB - U9,U11,družstva U13
13. 4. 2019 - Velikonoční turnaj UH U11, žactvo KP ZK I. KOLO
27. - 28. 4. 2019 - MT Budapešť - nominovaní
18. 5. 2019 - VC Kroměříže - U9, U11, žactvo KP ZK II.KOLO
25. - 26. 5. 2019 - ČP Nový Bydžov - U13,U15,U18 - pouze nominovaní
16. 6. 2019 - VC Vídně - U9,U11,U13,U15
 

Kalendář turnajů na 1. pololetí 2019 pro ZÁVODNÍ SKUPINU

14. 1. 2019

Kalendář turnajů na 1. pololetí 2019 pro ZÁVODNÍ SKUPINU:
 
23 .- 24. 2. 2019 - ČP Ostrava - U13,U15,U18 - pouze nominovaní
9. 3. 2019 - Veselí nad Moravou - U9,U11,U13
23. - 24. 3. 2019 - MT Pezinok + kemp - U9,U11,U13,U15,U18
30. 3. 2019 - Lízátkový turnaj UB - U9,U11,družstva U13
13. 4. 2019 - Velikonoční turnaj UH U11, žactvo KP ZK I. KOLO
27. - 28. 4. 2019 - MT Budapešť - nominovaní
18. 5. 2019 - VC Kroměříže - U9, U11, žactvo KP ZK II.KOLO
25. - 26. 5. 2019 - ČP Nový Bydžov - U13,U15,U18 - pouze nominovaní
16. 6. 2019 - VC Vídně - U9,U11,U13,U15
 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky