Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

Nalezené příspěvky

ČP Ostrava 23. 2. 2019

2. 3. 2019

Dorost:

1. místo: Martkéta Prusenovská
bez bodovaného umístění: Kristýnka Čičatková

U15:

bez bodovaného umístění: Ondřej Machala

 

VC Euroregionu Beskydy 2. 3. 2019

2. 3. 2019

U11:

4. místo: Natálka Krahulová

U15:

1. místo: Ondra Machala

 

GP Pezinok 23. 3. 2019

4. 3. 2019

gp-pezinok-zavody.jpg

 

Pezinok 24. 3. 2019

4. 3. 2019

gp-pezinok-soustredeni.jpg

 

ČP Nový Bydžov 25. - 26. 5. 2019

4. 3. 2019

cp-novy-bydzov-u15_18.jpg

 

cp-novy-bydzov-u11_13.jpg

 

VC VnM 9. 3. 2019

14. 3. 2019

1. místo - J. Kostka jr., F. Marholt
2. místo - Z. Thibedeau, J. Horňák, M. Staš,
3. místo - K. Franeková, D. Purč
 
U11 :
1. místo - J. Berka. A. Lekeš
2. místo - F. Lebloch
3. místo - N. Krahulová, M. Zancová, S. Thibedeau
 
U13 : 
3. místo - L. Szumiato, Š. Bradáč
 
U15 :
1. místo - B. Němcová
3. místo - M. Čumíček
 

ČP Jablonec 16. 3. 2019

17. 3. 2019

U15 - 55kg

Ondřej Machala - 5. místo

 

Lízátkový turnaj 30. 3. 2019

19. 3. 2019

lizatkovy-turnaj.jpg

 

lizatkovy-turnaj-druzstva.jpg

 

GP Pezinok 23. 3. 2019

24. 3. 2019

U11:

1. místo - Filip Lebloch
2. místo - J. Berka
3. místo - N. Krahulová, M. Zancová

U13:

3. místo: L. Szumiato

U15:

3. místo - B. Němcová

U18:

3. místo - M. Mentzl

 

Článek DDK z 11. 3. 2019

25. 3. 2019

raskovice.jpg

 

Článek DDK z 25. 3. 2019

25. 3. 2019

foto-vnm.jpg

 

Článek DDK z 21. 1. 2019

25. 3. 2019

ondra-ddk.jpg

 

KP Uherské Hradiště 13. 4. 2019

31. 3. 2019

kp-ml-zaku.jpg

 

Lízátkový turnaj 30. 3. 2019

31. 3. 2019

U 9:
1. místo - Z. Thibedeau, D. Purč, M. Staš, F. Marholt
2. místo - K. Franeková, J. Horňák, M. Kuchárik, W. Urubčík
3. místo - M. Raclavský, O. Krahula, M. Michalec, T. Zálešák, A. Maxa, E. Pospíšil, Š. Raclavský
U 11:
1. místo - M. Zancová, A. Horňáková, A. Lekeš, P. Kočí, L. Zálešák
2. místo - K. Pitnerová, N. Krahulová
3. místo - K. Nováková, S. Thibedeau, M. Maleňák, L. Skrášek

 

Velikinoční turnaj Uherské Hradiště 13. 4. 2019

31. 3. 2019

velikonocni-turnaj-uh.jpg

 

Turnaj o Pohár Starosty Uh. Brodu 30. 3. 2019

31. 3. 2019

1. místo: družstvo Uherský Brod
2. místo: družstvo Veselí nad Moravou
3. místo: družsvo Uh. Hradíště a Olomouce

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky