Jdi na obsah Jdi na menu

Archiv

Nalezené příspěvky

Článek BZ 11/2018

5. 11. 2018

clanek-bz-11_2018.jpg

 

Turnaj přípravek VnM 22. 11. 2018

10. 11. 2018

turnaj-pripravek-vnm.jpg

 

Vánoční turnaj Mohelnice 24. 11. 2018

11. 11. 2018

mohelnice.jpg

 

Líšeňský turnaj 17. 11. 2018

11. 11. 2018

lisensky-pohar-17.-11.-2018.jpg

 

MČR dorostu Brno 3. 11. 2018

11. 11. 2018

3. místo - Markéta Prusenovská

Bez madailového umístění: Kristýna Čičatková, Martin Mentzl

 

VC Valašska Vsetín 10. 11. 2018

11. 11. 2018

Mláďata U 9 :
1. místo - Zachary Thibedeau
2. místo - Kristýnka Franeková, Karolína Nováková, Josef Kostka, Dominik Purč
3. místo - Waldemar Urubčík, Matěj Raclavský, Sebastián Svoboda, Filip Marholt, Ervín Pospíšil, Štěpán Raclavský, Dan Hověžák, Radan Majidov, Matěj Staš, Adam Maxa, 
 
Mláďata U11 :
1. místo - Samantha Thibedeau 
2. místo - Adélka Horňáková
3. místo - Karinka Kočicová, Fizuli Majidov, Prokop Kočí
 

Judo cup Galanta 10. 11. 2018

12. 11. 2018

U9
Eliška Bartková - 1.místo
Honzík Berka - 3. místo
Toník Lekeš - 7. místo
Jakub Slíva - 7. místo
 
U11
Míla Zancová - 5.místo
Natálie Krahulová - 7. místo
Filip Lebloch - bez umístění
Marta Slívová - bez umístění
 
U13
Laura Szumiato - 5.místo
Matěj Lebloch - bez umístění
Hynek Vincenec - bez umístění
Jan Slíva - 7. místo
 
U15
Šárka Kadlčková - 5.místo
Ondřej Machala - 7.místo
Michael Mikulášek - 2.místo
 
U18
Martin Mentzl - 3. místo
 

Memoriál Saši Jurečky Havířov 17. 11. 2018

17. 11. 2018

U15

Ondřej Machala - 2. místo

U18

Ondřej Machala - 1. místo

 

Líšeňský pohár 17. 11. 2018

18. 11. 2018

U11:

Filip Lebloch - 1. místo
Matěj Maleňák - 3. místo

 

Článek DDK z 19. 11. 2018

19. 11. 2018

ddk-19_11_2018.jpg

 

Mikulášská nadílka

23. 11. 2018

mikulas-2018.png

 

Šampionát Moravy Mláďat VnM 1. 12. 2018

25. 11. 2018

rozpis-mmm.jpg

 

Turanj přípravek VnM 22. 11. 2018

25. 11. 2018

Kategorie U9 :
1. místo - Franeková Kristýnka, Thibedeau Zachary, Kostka Josef, Maleňák Matěj.
2. místo - Purč Dominik, Hověžák Dan, Raclavský Matěj
3. místo - Svoboda Sebastián, Michalec Matyáš, Horňák Josef, Staš Matěj, Skrášek Lukáš, Raclavský Štěpán, Maxa Adam,
Kategorie U11:
1. místo - Horňáková Adélka, Bradáč Šimon, Majidov Fizuli, Kočí Prokop,

 

Vánoční turnaj Mohelnice 24. 11. 2018

25. 11. 2018

U9:
1. místo: Berka Jan, Thiebedeau Zachary
2. místo: Lekeš Antonín
3. místo: Bartková Eliška
 
U11:
3. místo: Krahulová Natálie, Lebloch Filip, Bradáč Šimon
 
U13:
3. místo: Vincenec Hynek, Slíva Jan, Němcová Barbora
 
U15:
2. místo: Machala Ondřej
 

Článek DDK z 26. 11. 2018

26. 11. 2018

ddk-26_11_2018.jpg

 

Nalezené složky

Nebyly nalezeny žádné složky